Nullkulu

Nullkulu

mida ei tohi teha peale tätoveerimist?

Mida ei tohi teha peale tätoveerimist

Tätoveerimine on kunstiline väljendus, mis kasvavatel hasartmängijatel on maailmas populaarsust kogunud. Võib-olla oled pikka aega unistanud oma esimesest tätoveeringust, oled otsustanud endale mitu tätoveeringut lasta teha või vajad lihtsalt täiendavat informatsiooni tätoveerimise kohta. Olgem ausad, tätoveerimise protsess võib olla hirmutav ja seetõttu on oluline teada, milliseid meetmeid tuleb võtta, et vältida igasugust komplikatsiooni ja tagada tätoveeringu kiire paranemine.

Tätoveerimise protsessi edukaks läbimiseks on oluline, et järgid tätoveerija juhiseid. Kuid mis juhtub pärast tätoveeringu teostamist? Kuidas tagada selle kiire ja edukas paranemine? Allpool anname põhilised suunised ja juhised, mida pead järgima, et vältida võimalikke komplikatsioone pärast tätoveerimist.

Hoolitse oma uue tätoveeringu eest päevade kaupa

Parim viis naha taastumise kiirendamiseks on eemaldada tekkiv poolik värvikiht, mis sageli stimuleerib keha võitlust omavahel võistlejate bakterite vastu. Kuna tätoveeringu “ava” on tegelikult nahal tekitatud haav, tuleb seda ravida nagu haava ja tagada, et see oleks puhas. Tuleb teha tihti väikseid puhastusprotseduure selleks, et tagada kiire ja tõhus paranemine. Esimest paari päeva tasub tegeleda oma tätoveeringut ning selle ümbrust hoidva tervendusprotsessiga.

Hoidu veest

Vesi on tuntud kui suurepärane vahend haavandite paranemisel, kuid see ei velbi teie uue tätoveeringuga. Hoiduge esimesel nädalal veest, kui teie keha võitleb bakterite vastu. Ujumine, vannitamine või isegi duši all käimine võib põhjustada suure hulga ebameeldivaid infektsioone ja põhjustada suuremas koguses sellega seotud probleeme ning seega tuleks esimestel päevadel vett vältida.

Tehke kindlaks, et teie tätoveering on alati kaetud

Kui uus tätoveering on haav, tuleb tagada, et see on korralikult kaetud. Tätoveeringute või salvidega kaetud tätoveering jääb kaitstuks, tagab selle paranemise ning kaitseb igasuguse infektsiooni eest. Oluline on meelde tuletada, et ka naturaalne niiskus võib olla probleemiks, nii et mähkige oma uus tätoveering ka siis, kui jõuate dušši alla või higistate rohkem kui tavaliselt.

Puhasta ala õrnalt

Kui teie uus tätoveering on puhastatud ja kaetud, on oluline, et pampers või mähkimine ei jääks naha külge kinni, mis võib dekalibreerida kogu tätoveerimisprotsessi. Puhastage piirkonda õrnalt niisutatud lapiga ning veenduge, et see on puhas kogu aeg. Ärge asetage tugevaid kangaid, mis võivad naha kahjustada või takistada naha loomulikku paranemist.

Võtke toitaineid

Tervislik toitumine on ülitähtis, eriti pärast tätoveerimist. Võtke toitaineid, mis innustavad naha paranemist. Vitamiinid A ja C aitavad koheselt naha taastamisel. B-vitamiinid annavad teile energiat, mida peate paranemisprotsessi toetamiseks ning sisaldavad ka vitamiine, mis aitavad säilitada terve naha.

Vältige päikese käes viibimist

Päikesepõletus võib mõjutada nahka negatiivselt ja pärast tätoveerimist on seda eriti oluline vältida. Päikesekaitsetoodetega kaetud ala võib suur päikesekiirgus rikkuda, nii et veenduge, et kaitsta oma tätoveeringut vähemalt kaks nädalat päikesepõletusest.

Vältige suitsu ja alkoholi

Suitsud ja alkohol võivad mõjutada teie uue tätoveeringu taastumist. Nikotiinipiimvahendid võivad takistada naha taastumist ja alkoholi tarbimine kahjustab naha loomulikku taastumisprotsessi.

Järeldus

Tätoveeringu teostamine on ainulaadne väljapanek, mis räägib meile palju selle kandja kohta. Kuid on oluline meeles pidada, et uue tätoveerimise taastamise protsess on sama tähtis, kui tätoveering ise. Täites seda väiksemate nõuannetega, suudate tagada kiirema paranemisprotsessi ja vältida võimalikke tüsistusi. Parim viis selleks on järgida tätoveerija juhiseid ja võtta infektsioonide jaoks ennetavaid meetmeid ning jälgida oma tätoveeringut kogu naha paranemisprotsessi ajal.