Nullkulu

Nullkulu

kuidas lõigata juukseid?

Kuidas lõigata juukseid?

Juuste lõikamine on oskus, mida saab õppida ja täiustada. Kuidas lõigata juukseid õigesti ja professionaalselt? Selles artiklis uurime samm-sammult, kuidas lõigata erinevaid juuksetüüpe ja stiile.

Mõõtke juukseid enne lõikamist

Enne juuste lõikamist mõõtke kogu peanaha järgi välja, kui pikad soovite juuksed lõigata. Ideaalne vahend, mida kasutada juuste mõõtmiseks, on käärid koos mõõdulindiga. Kui mõõtmine on lõpetatud, veenduge, et pikkused on võrdsed, mida saab kasutada ka kiilaspäise joonena.

Jagage juuksed osadeks

Jagage juuksed väikesteks osadeks. See muudab lõikamise lihtsamaks ja vähem segaseks. Kui teil on pikad juuksed, võiksite jagada need osadeks, kasutades nelja osa mõõdulindiga. Kui teil on lühikesed juuksed, jagage need külgedeks, tagaosaks ja piluks.

Kasutage kvaliteetseid kääre

Kvaliteetsed käärid tagavad sujuva ja õige lõikamise. Soovitatav on kasutada käärid, mille tera on valmistatud kõrgest süsinikterasest, millel on pikk vastupidavus ja kvaliteet. Kääride käepidemed peaksid olema ergonoomilised, mugavad ja mitte libedad.

Valige sobiv juuksepesu

Võite oma juukseid pesta või mitte – seda tehakse tavaliselt juuste lõikamisel keemia või värvimisel. Kui teie juustel on juba šampooni ja palsamist jääke, muutuvad kärpimisliigutused raskemaks.

Alustage lõikamist seljast

Alustage seljalt; see on kõige pikem ala, mille olete juba mõõtnud. Esmalt klammerdage juuksed kinni, seejärel lõigake neid kääridega. Kui välk on lühike, rullige juuksed kokku ja alustage otsmikult.

Kasutage erinevaid tehnikaid

Kasutage erinevaid tehnikaid juuste lõikamiseks. Näiteks plooming, sahmeldamine, sileda lõikamise või segu kasutamine. Plooming on tehnikat, kus juuste otste lõikamine toimub ükshaaval, õhukese kihina, samal ajal kui sileda lõikamise võtteid kasutatakse, kui tahate teha ilusat ja teravat üleminekut kiilaspäiste alale.

Vali sobiv stiil

Valige endale sobiv stiil, mida juukselõikusega saavutada soovite. Stiilide laia valiku hulka kuuluvad Bob, Pixie, lühike, keskmises või pikas võtmes lõikamine, kõrge nurga või muu.

Lõpetage juuste kujundamine õigesti

Lõpetamiseks puhuge juukseid ja kasutage föönit, kuivatades juuksed soovitud suunas. Lõikamise järel ulatub juuste pehmendus ja jäljendamine välja.

Juuste lõikamise oskus on oluline, eriti kuna see on oluline osa meie välimusest ja enesetundest. Kvaliteetse lõigu saamiseks tuleb järgida juuste lõikamise protseduuri, järgida täpselt juhiseid ning kasutada kvaliteetset materjal ning tehnikat. Kui soovite saada soovitud tulemust, siis valige konkreetne stiil ja rääkige oma juuksuriga avatult, kes saab valida juuste lõikamiseks sobiva tehnikaga, et saavutada teie jaoks sobiv vastus.