Nullkulu

Nullkulu

kuidas lõigata laeliistu?

Kuidas lõigata laeliistu

Uue maja ehitamine võib olla põnev, kuid see võib olla ka üsna stressirohke. Üks nendest stressiallikatest on laeliistude paigaldamine. Kui olete uue seinaga ilusti hakkama saanud, siis on järgmine samm lisada lõppviimistlus, mis on ruumi ruumilise disaini viimane lihv. Lõpetada või vahelauad aitavad luua täiusliku viimistluse teie seina ja lae vahel. Tundub, et see ei oleks keeruline töö, kuid siin on mõned nõuanded, kuidas lõigata laeliistu, mis muudavad selle ülesande veidi lihtsamaks.

Valige sobivad tööriistad.

Enne alustamist peate kontrollima, kas teil on vajalikud tööriistad. Kinnitage oma tööriistakastist laagid, kahe puupeaga saag, puiduliim ja mõõdulint. Samuti on hea kvaliteediga saagi leidmine vajalik. See tagab, et saate teha täpseid lõikeid oma laeliistudele. Enne lõikamist veenduge, et terad on teravad ja et saag ei värise.

Mõõtke oma ruum

Mõõtke oma ruumi, kus lõppviimistlus läheb ümber seina. Kasutage mõõdulinti ja märkige mõõdud paberile, seejärel kasutage neid joonistamiseks. Enne laeliistude paigaldamist võite praktiseerida mõne proovitükiga, et saavutada täiuslik lõik.

Asetage laeliistud kohale

Asetage lõigatud laeliistud seina äärele. Kui teil on vaja paigaldada nurkliistud, mõõtke nurga suurus ja tehke lõige õiges asendis. Leidke keskkoht ja kasutage seda punkti kui alustamiseks. Parimaks tulemuseks kasutage kahte inimest, et asetada laeliistud kindlalt oma kohale enne kinnitamist.

Kasutage liimi ja klambreid

Kandke laetakse laevoskisse liimi, selleks et hõlpsasti kinnitada laeliistud. Asetage klambrid üle laeliistude et need kindlalt kinnituvad. Liimi kuivamine võtab tavaliselt aega 24-48 tundi.

Lõpeta detailid

Lõikamine muutub lihtsamaks, kui lõigata lükandit mõlemal küljel. Kui teete seda vea saab kerge lõiku parandada. Steklist tuleks mõladada saega, sest algtaseme trimmil võib tekkida auk. Finaalne puudutus ja muud detailid lisatakse pärast paigaldamist ja kuivamist.

Hooldus

Pärast paigaldamist tuleb liitekohtasid täita silikooniga, et need kaetaksid hästi ja et liigestele ei tekiks pragusid. Mähi laeliistude otsad värvilindiga, et vältida värvilistelt lauguluukidelt määrdumist. Laeliistude pindade vältimiseks puhastamiseks on kõige parem kasutada lihtsat niisket käsnat.

Lõppkokkuvõttes on laeliistude lõikamine lihtne, kui järgite neid juhiseid. Võtke endale piisavalt aega, et koguda õiged tööriistad, mõõta hoolikalt ja teha täpsed lõiked. Kui olete hoolikas, saate paigaldatud laeliistudest uhke tulemuse.

Järeldus

Nagu olete märganud, võib laeliistude lõikamine olla heidutav ülesanne, kuid see ei pea olema üleöö ülesanne. Kui olete varustatud õigete tööriistadega ja kui järgite juhendit, saate hakkama. Lõppude lõpuks, see on iluvimistlus ja see on väärt mõne lisatunni kulutamist, selleks et saada parim tulemus. Kui teil on siiski veel raskusi laeliistude lõikamisega, siis võtke endale tugi spetsialistidelt, kes saavad teid aidata. Igal juhul on see ülesanne tõesti väärt, selleks et saada just seda, mida olete visualiseerinud.