Nullkulu

Nullkulu

kus on veebruaris soe?

Kus on veebruaris soe?

Külma talvekuu veebruar läheneb ja paljud otsivad soojemat kohta. Külm Eesti talv võib olla üsna karm, nii et tean, miks otsid kohta, kus saaksid nautida päikeselist ilma ja rannamõnusid. Selles artiklis anname nõuanded parimate kohtade kohta, kus veebruaris on soe.

Tai – Phuket

Üks parimaid kohti veebruaris soojemat ilma nautimiseks on Tai Phuket. Veebruar on siin kuivaim kuu, mis tähendab vähem vihma ja rohkem päikesepaistet. Temperatuurid jäävad 28-32 kraadi vahele, mis on ideaalne rannapuhkuseks. Koha ilu ja rikkalik kultuur on lisaks soojale ilmale veel üks põhjus, miks just Phuket valimiseks kaaluda.

Kanaari saared

Kanaari saared on ideaalne koht, kus veebruaris soojemat ilma nautida. Tegemist on Hispaania territooriumiga, seega on võimalik nautida ka Hispaania kultuuri ja kööki. Siin on suurepärased rannad ja rohkelt võimalusi päikesest rõõmu tunda. Temperatuurid jäävad 22-26 kraadi vahele, mis sobib ideaalselt nii randade nautimiseks kui ka ekskursioonide tegemiseks.

Kariibid – Kuuba

Kariibi mere saartel on veebruaris samuti soojem. Saulus Kuubal ei ole peaaegu kunagi puudust ning see muudab selle ideaalseteks rannapuhkuseks. Temperatuurid on vahemikus 20-28 kraadi, seega sobib ideaalselt ka päevadeks, mil sooviks hoopis linnaekskursioone või muud meelelahutust.

Kuuba – Havanna

Havanna on kahtlemata üks Kuuba kõige muinasjutulisemaid linnu. Põhiline turism on suunatud linna ajaloolistele piirkondadele, mida ümbritsevad kaunid rannad, mida tasub kindlasti ka külastada. Majanduslikult rahulike ja paradiisisarnastes tingimustes saavad külastajad nautida linnamelust koos rannamõnudega.

Austraalia – Queensland

Queensland, Austraalia on veel üks parimaid kohti, kus veebruaris soojemat ilma nautida. Siin on suurepärased rannad ja kaunid saared, kus saab päevitada ja rannamõnusid nautida. Temperatuurid langevad 20-30 kraadi ning vihma on vähe. Ära unusta ka seda, et Austraalia on unikaalse kultuuriga ja seetõttu on ka turistidele palju vaatamisväärsusi.

Kokkuvõte

Kus on veebruaris soe? Selles artiklis anname nõuanded parimate kohtade kohta, kus veebruaris on soe. Tai Phuket on ideaalne koht, kus nautida päikeselist ilma ja rannamõnusid. Kanaari saared pakuvad samuti suurepärase võimaluse soojemat ilma nautida Hispaanias, kus armastatakse head toitu ja kultuuri. Kariibid, nagu Kuuba, pakuvad sobivat temperatuuri rannapuhkuseks, samas kui Queensland, Austraalia pakub unikaalset ja suurepärast kogemust. Loodame, et saad leida endale sobiva sellest valikust ning head puhkamist!