Nullkulu

Nullkulu

kus on jaanuaris soe?

Kus on jaanuaris soe

Tundub, et jaanuari külma ilma eest põgenemine on enamiku jaoks ideaalne. Ei ole vaja muretseda pakase ega lume pärast ega tavalistest rutiinidest puhkuseks või puhkuseks kasutatud ajast loobuda. Kuna paljud inimesed otsivad puhkuse ja seiklusvõimalusi, kuid ei taha investeerida päevi kaugemates eksootilistes kohtades, siis meie jaoks tuleb appi sihtkohtade leidmine, mis asuvad mõistliku kaugusel. Kas oled unistanud soojendusest ja päikesest talveperioodil? Siin on mõned kohad, kus saad nautida sooja ilma ja troopilisi vaateid, ning seda kõike jaanuaris.

Aasia – Tai ja Indoneesia
Tai ja Indoneesia on külastajatele alati populaarsed reisisihtkohad, kus saab nautida imelisi rannikuid, luksuslikku majutust ning nautida Aasia köögi parimaid. Kõige populaarsemad piirkonnad on Phuketi saar Tai lõunaosas ning Bali ja Gili saared Indoneesia läänerannikul.

Tai on paljude jaoks kohustuslik sihtkoht, kuna see pakub midagi kõigile. Turistide jaoks on Phuketil palju erinevaid kuurorte võimalusi, kus nautida ilusat loodust ja rahumeelset elu. Koh Phanganil on toredaid randu ja õhtuseid pidustusi, samal ajal kui Chiang Mai on populaarne ajaloolise ja kultuurilise inspiratsiooni otsijatele.

Indoneesia piirkondades on populaarsed Bali, Jakarta ja Gili saared. Bali on tuntud oma imeilusate randade, uskumatute basseinide ja päikesetõusude poolest. Jakarta on populaarne turistide seas oma toidu- ja ostuvõimaluste poolest, kuid ka omapäraste kultuuriliste vaatamisväärsuste poolest. Gili saared on ideaalne koht, kus lõõgastuda ja täiel rinnal sukelduda, sest seal on rikas troopiline maastik ja rannikuliin.

Lähis-Ida – Dubai ja Abu Dhabi
Dubai ja Abu Dhabi pakuvad pea kogu aasta jooksul päikesepaistelist ilma, kaasaegset arhitektuuri ja kõrgetasemelist majutust. Dubais ja Abu Dhabis leidub kõiki mugavusi ning võimalusi, mis pikemaks puhkuseks nõutud.

Dubai on tuntud oma kaarduvate tornide, luksuslike kaupluste ja suurejooneliste restoranide ning tohutute ostukeskuste poolest. Dubai kesklinna restoranid ja kohvikud näitavad, et Dubais leidub suurepärast toitu ja mängu. Ümber ümbritseva maailma-kuulsa Burji Khalifa saab käia rahvusvahelistel tippkušeturniiridel või nautida vaateid kõrgeimast ehitatud struktuurist ühelt platvormilt.

Abu Dhabi on ideaalne koht, kus vaadata poolkuudetorni, kuulsat Sheikh Zayed Grand Mosque’i, luksuslikke söögikohti ja ülikõrgeid kaubanduskeskusi. Ajalooliselt on Abu Dhabi ka kultuuriline keskus, kus leidub ehtsate puitskulptuuride ja muuseumide kogusid.

Aafrika – Tuneesia ja Maroko
Tuneesia ja Maroko, mõlemad põnevad Põhja-Aafrika riigid, pakuvad sooja ilma, kaunid rannad ning suures koguses kultuuri- ja ajaloolisi vaatamisväärsusi. Paljud kohad pakuvad ka rikkalikke traditsioonilisi kööke ning imelisi basaare.

Tuneesia on kogu aastaks täiuslik sihtkoht, kus nautida rahulikku keskkonda, kauneid randu ja huvitavaid vaatamisväärsusi nagu Douz Põhja-Aafrika viimasel oaasil või Djerba, kus saab leida iidseid vaatamisväärsusi vanas sadamalinnas.

Maroko on samuti populaarne talvine reisisihtkoht, kuna ilm on peaaegu alati päikesepaisteline. Riik pakub suurt hulka vaatamisväärsusi, alates iidsetest arhitektuurilistest struktuuridest kuni kuumade liiva ja kalda vaatamiseni.

Kokkuvõtteks võib öelda, et talvised sihtkohad on mind alati paelunud, eriti kui need asuvad mõistliku kaugusel. Jaanuar on suurepärane aeg, et lahkuda külmas liustikus ja minna soojale maale – olgu siis päikesetõusu / loojangu imetlemiseks, perepuhkuseks või põnevate kultuuri- ja ajalooliste vaatamisväärsuste uurimiseks. Valikuid on palju ja see võib olla raske valida, kuhu minna. Pöörduge reisibüroo poole, et teid aidata sobiva sihtkoha valimisel ja korraldage järgmine kahenädalane väljasõit.