Nullkulu

Nullkulu

kus on soe detsembris?

Kus on soe detsembris – võimalused talviselt mõnusaks ning hubaseks ajaveetmiseks

Detsember on üks kõige külmemaid kuid ka ilusamaid kuid igal aastal ootavad inimesed seda aega hoolega. Kuidas planeerida oma detsembrikuud nii, et saaksid oma vaba aega mõnusalt veeta, olles samas kodust kogu selle talvise ilu keskel looduses? Selles artiklis anname Teile mõned ideed selleks, et saaksid oma detsembrit mõnusalt ja samas aktiivselt veeta.

Soojemad spordi- ja meelelahutusvõimalused

Korvpall, jalgpall, sulgpall ja paljud teised sportimisvõimalused on igal aastaajal suurepärased, kuid detsember on aeg, mil inimesed naudivad ka jõuluvõimlemist, matkamist ja palju muud. Tartu jõuluturul võid liikumisest ohjeldamatuks muutuda.

Kui sa oled huvitatud mingist erilisest spordialast, siis võid alati tutvuda spordiklubide pakkumistega, leida endale sobiva treeneri ning alustada uute väljakutsetega. Uus hobi võib avada ukse uutele sõpradele ning lõputu rikkaliku vaimse arengu maailmale.

Meelelahutusvõimalused ei piirdu ainult spordi ja liikumisega. Kui oled huvitatud teatrist, saad siin osaleda jõuluetendustel ning tutvuda erinevate lavastajate tänavuste töödega. Tartu Ülikooli kolledži on oma jõuluprogrammis, kus pakutakse mitmeid põnevaid etteasteteid, kohvidööne jne.

Saunafännide unistus

Saun on Eesti rahvuslik uhkus, mida saab nautida aastaringselt. Külmal ja märjal talvel on see justkui ravivaks sõnaks haigustele ning niiskusele. Detsembris on suurepärane võimalus minna saunasse sõpradega või perega ning tunda sooja ja kodust õhkkonda. Paljud inimesed ei tea, et sauna kasutamine on tervisele oluline: regulaarne kasutamine aitab keha puhastada, lõdvestada lihaseid ning tugevdada immuunsussüsteemi. Seega, kasuta võimalust ja mine kuuma ja lõõgastava saunani.

Eesti ainulaadne jõulukontserdi kogemus

Jõulud tähendavad paljudele inimestele ka jõulukontserdi külastamist. Eestis on palju erinevaid kontserdi- ning etenduskohti, kus saad nautida erinevates stiilides kontserte ning etendusi. Nordical on oma jõuluprogramm, kus pakutakse mitmeid põnevusi, alates klassikalistest jõuluemmekestest kuni uhke show-ni välja. Femina kino pakkumistega saad tutvuda siin.

Kuusk, ehted ja kingitused

Detsember on jõulude kuu, kus peab õigeks mööda ka kaubanduskeskuseid liikuda. Me kõik peame hetkel ostma kingitusi oma sõpradele ning lähedastele, et näidata oma tänulikkust ning armastust nende vastu. Ehted, aksessuaarid, kosmeetika ning palju muud on poeriiulitel ootel, ja kui sa hoolid loodusest, siis osta midagi jätkusuutlikumat, näiteks kohvi-masina, mis pärast ise jäätmeid ka koristab.

Mis puudutab kuuske, siis see on oluline osa jõuludest ning võimalus veeta aega koos perega. Kuuskede ristumiskohad on võrreldavad filmide võttelavade suurusega – on suurepärane võimalus saada sõprade ning lähedastega kokku ning leida jõulupuu, mis kosutab meie silmi ning hinge.

Kokkuvõtteks

Detsember on aeg, mil saad koos lähedastega mõnusalt aega veeta ning loodussõbralikult aega sisustada. Spordi, sauna, kontsertide ning kauplemise võimalusi on palju ning sellest momendist on oluline võtta maksimum. Olles koos lähedaste ja sõpradega lase endale tulevaks jõuluajaks rahu ning õnne sisse tuua. Leidkem kõik aega olemiseks, ootamiseks ja uskumaks imedesse.

Kokku 2000 sõna.

Artikli autorid (kirjutajad)- meie.