Nullkulu

Nullkulu

kus on detsembris soe?

Kus On Detsembris Soe

Detsember on üks kõige külmemaid kuid aastaajad. Kuid kui soojus ja päikesevalgus puuduvad, siis võib tunda suurt igatsust mõne soojema piirkonna järele. Ehkki paljude meelest on talvel kõige parem aeg veeta aega maja sees ja nautida pere seltskonda, on siiski inimesi, kes soovivad talvel reisida ja kogeda soojust, päikest ja suurt seiklust.

Siin on mõned kohad, kus detsembris on soe:

Kanarife saared

Kanarife saared on talvel suurepärane koht, kus veeta aega soojas kliimas. Temperatuur püsib aastaringselt 20 kraadi ringis ja taevas on peaaegu alati selge. Saarte rannikul leidub palju randu ja värske mereõhk annab energiat ka kõige kurnatumale inimesele. Kanarife saared on seega ideaalne koht, kus veeta aega päikese käes, nautida hea sööki ja lõõgastuda.

Tai

Tai on jõudnud turistide seas populaarseks reisisihtkohaks, kuna seal saab nautida sooja ilma aastaringselt. Detsembris on üldjuhul päeval temperatuur umbes 30 kraadi, kuid öösel võib see langeda umbes 22 kraadini. Tai ilm on sageli koormatud kergete tormide ja vihmaga, kuid see ei takista reisijaid rannapuhkust nautida. Lisaks rannale on Tais ka palju ajaloolisi paiku ja turistidele mõeldud atraktsioone, sealhulgas suurepäraseid ostuvõimalusi.

Dubaï

Dubaï on lõunapoolkeras talvel suurepärane koht, kus veeta aega. Detsembris kasvab temperatuur üldiselt üle 26 kraadi ja õhuniiskus on talve tõttu madal. Dubaï on tuntud oma luksusliku elustiili, pilvelõhkujate ja kaubanduskeskuste poolest. Päikesekultuur on samuti populaarne, kuna Dubais on palju ilusaid randu ja vahemere-äärseid rannajoone.

Austraalia

Austraalia on suurepärane koht, kus veeta talviseid kuude jaanuarist detsembrini. Sidney ja Melbourne on talvel päris jahedad, kuid Brisbane’i, Cairnsi ja Põhja-Queenslandi rannikul on temperatuur üldiselt üle 26 kraadi ja õhuniiskus suurem. Austraalias on palju loodusesõpradele mõeldud kohti, nagu Great Ocean Road, mis on tuntud oma uhkete rannajoonte, delfiinide ja metsloomade poolest.

Lõuna-Aafrika Vabariik

Lõuna-Aafrika Vabariik on suurepärane ka talviseks puhkuseks, eriti detsembris jaanuarini. Üldiselt on temperatuur umbes 25 kraadi, kuid antarktiline kliima võib mägesid ja piirkondi jahutada. Lõuna-Aafrika on täis põnevaid looduslikke paiku, suuri linnaosasid ja väga mitmekesist kultuuri, mis võib anda tõelise Afrika elamuse.

Järeldus

Detsembrikuud ei pea olema alati külma ja tuuline, kui inimene soovib talvel reisida ja nautida ookeani ja päikest. Ülalkirjeldatud on mõned parimatest sihtkohtadest, mis aitavad inimest ennast hästi tunda. Vali sobiv sihtkoht, istu lennukisse ja lase puhkusel alata!