Nullkulu

Nullkulu

kuidas puhastada valgeid tenniseid?

Kuidas puhastada valgeid tenniseid

Valgeid tenniseid on raske puhtana hoida ning aja jooksul kogunev mustus ja plekid muutuvad märkamatuks. Kuid kui sa tead kuidas neid hooldada, saad oma lemmiktenniste eluea pikendada ning hoida neid alati heas korras.

Siin on mõned soovitused kuidas puhastada valgeid tenniseid ning neid heas olekus hoida:

Esmalt eemalda tolmukihid

Enne puhastusprotsessi alustamist pead eemaldama tenniste pinnalt kogunenud tolmu ja mustuse, mis võib riietuse või käsnaga hõlpsasti maha võtta.

Eemalda kõvem mustus hambaharjaga

Kui sinu tennised on eriti mustad, aitab hambahari kõvemate laikude eemaldamisel. Kasuta hambaharja õrnalt tennist puhastades.

Eemalda plekid äädikaga

Valged tennised muutuvad aja jooksul kollaseks ning võivad koguda mustuseplekke. Kasuta plekkide eemaldamisel äädikat. Sega vesi ja äädikas võrdsetes kogustes ning kanna segu plekkidele vatitikuga. Lase segul mõne minuti seista, seejärel pühi plekkidelt niiske lapiga.

Mustuse eemaldamine pesumasinas

Kui eelnevad meetodid ei aidanud tenniseid puhtana hoida, kasuta pesumasina abi. Pane tennised pesumasinasse koos riietega sarnast värvi ning vali pesuks õrnpesu programm. Ära kasuta kuivatit – kuivata tenniseid loomulikul viisil.

Hoolda tenniseid regulaarselt

Regulaarne hooldamine aitab hoida tennised heas korras. Kasuta erinevaid puhastusmeetodeid vastavalt tenniste mustuse astmele, alati tuleks alustada õrnematest meetoditest – kuiva lapiga või tolmupühkimisega.

Nende väikeste näpunäidete järgimine aitab sul hoida oma tennised puhtana ja heas korras ning pikendada nende eluiga. Ära lase mustusplekkidel tenniste kandmist takistada, meie soovitused aitavad sul nendega hõlpsasti toime tulla.

Kui otsid rohkem nõuandeid tenniste hooldamiseks, siis soovitame külastada spetsialiseeritud spordipoode, kes aitavad sul valida õigeid hooldusvahendeid ning andsid nõu tenniste korralikuks hooldamiseks.