Nullkulu

Nullkulu

kuidas puhastada seemisnahka?

Kuidas Puhastada Seemisnahka?

Seemisnahk on üks kõige ihaldatumaid materjale, kuid see nõuab erilist hoolitsust ja hooldust. Kui te ei tea, kuidas seda puhastada, siis võite kogemata selle rikkuda. Kuidas siis puhastada seemisnahka? Selles artiklis anname teile nõuandeid, kuidas hoida oma seemisnaha jalatsid, kotid ja rõivad puhtad ja ilusad.

Osta seemisnahkade hooldusvahendid

Enne kui alustate oma seemisnaha hooldamist, ostke spetsiaalsed seemisnaha hooldusvahendid, nagu puhastusvahend, pehmendav õli, kaitsevahend ja puhastamisbors. Need vahendid on spetsiaalselt loodud seemisnahast toodete jaoks ning nende kasutamine tagab, et vahendid ei kahjusta nahka.

Puhasta seemisnahk kergelt

Enne kui alustate seemisnaha puhastamist, eemaldage sellelt mustus ja tolm. Te võite kasutada spetsiaalset seemisnahka harjat, kuid alati liikuge ühes suunas ja hõõruge kergelt. Kui te liiga palju survet avaldate, võite seemisnaha kahjustada. Pärast puhastamist võib seemisnaha väljanägemist parandada pehmendava õliga. Kandke niiskele lapile paar tilka õli ja kandke seejärel õrnalt seemisnahale.

Põhilised puhastusmeetodid

Kasutage sidrunit seemisnahast plekide eemaldamiseks

Sidrunhape on kasulik toode, kui soovite eemaldada seemisnahalt rasvu ja mustust. Kandke sidrunimahl niiskele lapile ja seejärel hõõruge õrnalt määrdunud alale. Hoidke seemisnaha eemaldusvahendeid alati käepärast, sest nii saate kiiresti eemaldada plekid, mis võivad rikkuda teie või teie kallite riiete jaoks vajaliku ilme.

Puhastage seemisnahka piiritusega

Piiritus on suurepärane vahend seemisnaha puhastamiseks, kuna see eemaldab mustuse ja rasvad. Kandke piiritus lapile ja seejärel hõõruge õrnalt seemisnahale. Ole ettevaatlik, et te liiga palju survet ei avaldaks.

Puhastage seemisnaha šampooniga

Kui sina tahad tõsta oma naha kvaliteeti, siis kasutage spetsiaalset seemisnahka šampooni. Šampooni kasutades saate te efektiivselt ja õrnalt eemaldada mustuse ja plekid. Kallimate šampoonide pärast ei pea te muretsema, kuna väikesest kogusest piisab töö tegemiseks hästi.

Kaitsege seemisnahka

Üks oluline asi, mida tuleks seemisnahkadega teha, on nende kaitsmine. Seemisnahast tossude jaoks kasutab varasem puhastusaeg kaitsevahendeid, mis kaitsevad teie jalatseid vee ja mustuse eest. Kuna seemisnahk on poorne materjal, tõmbab see suurema koguse mustust ja plekke endaga kaasa kui näiteks nahk. Seetõttu on kaitsevahend väga oluline. Kaitsevahendeid võib kasutada ka enne seemisnaha kasutamist, et nahk ei saaks enamiku mustusemärkidega kokku puutuda.

Hooldage seemisnahka selleks ettenähtud viisil

Kui olete oma seemisnahkade toodete ja hobidega tuttav, siis teate, kui oluline on hooldada naha pärast iga kasutamist. See hoiab ära kriimude ja plekkide tekke ning tagab asjaolu, et teie esemed näevad pikka aega head välja. Luua tööharjumused, et eemaldada mustus ja plekid juba esimesest peale, siis ei ole see enam keeruline nii tähelepanelikult jälitada.

Järeldus

Seemisnahk on tundlik ja ilus materjal, mis vajab erilist hoolitsust ja hooldust. Kui teete kõik õigesti, siis jäävad teie seemisnahast jalatsid, kotid ja rõivad pikka aega ilusaks. Kasutage spetsiaalseid seemisnaha hooldusvahendeid ning puhastage nahka kergelt, et see ei kahjustaks välisilmet. Jälgige hoolikalt mustust ja plekke ning kandke kaitsevahendeid, et kaitsta nahka mustuse, veesaaste ja kiibide eest. Hooldage neid nii tihti, kui vaja, et tagada nende pikaajaline püsivus.