Nullkulu

Nullkulu

kuidas puhastada plaaditud põrandat?

Kuidas Puhastada Plaaditud Põrandat: Lihtsad Sammud

Kui oled oma kodus või kontoris äsja paigaldanud plaaditud põrandat või kui sinu vana plaaditud põrand lihtsalt vajab hoolikat puhastamist, siis oled õiges kohas. Plaaditud põrandate puhastamine võib tunduda raske ülesandena, kuid tegelikult on see üsna lihtne. Siin on mõned lihtsad sammud, mis aitavad sinul säilitada oma põranda loomulikku ilu ja sära.

Valmista ette põrandapind

Enne põranda puhastamist on oluline puhastada kogu ala räbust ja mustusest. Selleks võid kasutada tolmuimejat või pühkida põranda pehme lapiga. Kui sul on põrandal lahtiseid esemeid või vaipu, siis eemalda need enne puhastamist. Aseta kõik mööbel kaugemale või välja ruumist, kuhu soovid hakata põrandat puhastama.

Valmista ette puhastusvahend

Valmistage kindlasti ette sobiv puhastusvahend, mis on mõeldud plaaditud põranda jaoks. Kui kasutad vale tüüpi puhastusvahendit, võib see põranda halvasti mõjutada ja põhjustada selle kahjustusi. Kauplustest leiad spetsiaalsed puhastusvahendid, mis on spetsiaalselt mõeldud plaaditud põranda puhastamiseks. Kui sa aga soovid kasutada looduslikke tooteid, võid proovida erinevaid asju, nagu näiteks äädikat, soodat või tavalist külma vett.

Alusta puhastamist

Nüüd oled valmis alustama põranda puhastamisega. Vala oma valitud puhastusvahend põrandale ja hõõru seda õrnalt pehme harjaga. Veendu, et kasutad pehmet harja, kuna karedamad harjad võivad põranda pealispinna kriimustada. Alusta puhastamist ühest nurgast ja jätka seda järk-järgult, kuni oled kogu põranda ära puhastanud.

Pese ja kuivata põrand

Kui oled põranda kergelt üle harjanud, saad põranda puhtaks loputada. Kui kasutad looduslikku puhastusvahendit, võib selle puhastamisvahendi maha pesemiseks kasutada tavalist külma vett. Kui aga kasutad spetsiaalset puhastusvahendit, järgi kindlasti toodud juhiseid. Kui oled põranda puhtaks loputanud, kuivata põrand pehme lapiga või trahvi rätikuga siledaks ja kuivaks.

Kaitse põrand

Kui oled põranda edukalt puhtaks teinud, vajab see kaitset. Võid kasutada spetsiaalset pinnakaitset, mis aitab põrandal säilitada oma loomuliku sära ja vältida mustuse ja tolmu kogunemist. Ära unusta, et pinnakaitset tuleb aeg-ajalt uuendada, et tagada selle efektiivsus.

Kokkuvõtteks

Need olid lihtsad sammud, mida saad kasutada, et puhastada plaaditud põrandat oma kodus või kontoris. Pea meeles, et plaaditud põranda puhastamine on lihtne, kui järgid neid sammusid korrektselt. Veendu, et kasutad õiget tüüpi puhastusvahendeid ja harju ning ära lõpeta enne, kui oled põranda täielikult puhtaks teinud. Loodame, et see artikkel aitas sul saada selgust, kuidas puhastada plaaditud põrandat.