Nullkulu

Nullkulu

kuidas puhastada mäekristalli?

Kuidas puhastada mäekristalli

Mäekristall on võimas ja väärtuslik kristall, mida peetakse universumi üheks kõige tugevamaks energia juhiks. Selle omadused ja kasutusviisid on saavutanud populaarsust kogu maailmas ning mõned inimesed usuvad, et mäekristall võib olla väga kasulik ka tervendamise ja stressi vähendamise eesmärgil. Selles artiklis uurime, kuidas puhastada mäekristalli, et see saaks oma täit potentsiaali välja näidata.

Miks on oluline puhastada mäekristalli?

Üks oluline asi, mida peaksite mäekristalli ostmisel kaaluma, on selle puhastamine. Mäekristalli võib laenata või emotsionaalselt laetud olla ning need laengu tüübid võivad negatiivse energia talletada. Kui te ei puhasta kristalli korralikult, siis võib kristalli võime tervendada ja energiat suunata hoopis väiksemaks jääda. Lisaks sellele, mäekristalli kasutamise ajal koguneb sinna mustus või vääveldioksiid, mis võib kristalli värvi määrida või muuta.

Kuidas kristalli puhastada?

Mäekristalli puhastamine on üsna lihtne. Siin on mõned puhastamismeetodid, mida saate kasutada:

Puhastamine voolava vee all

Võite hoolikalt puhastada mäekristalli voolava vee all. Esmalt loputage kristalli sooja veega ja seejärel hoidke seda käes, et alustada loputamist voolava vee all. Jätke mäekristall teise käega toetudes voolava vee alla umbes 10-15 minutiks. Seejärel loputage kristalli veel kord sooja veega.

Puhastamine maagilise suitsuga

Seda protseduuri saab läbi viia ka maagilise suitsuga. Võite suitsutada mäekristalli näiteks salveiga. Selleks võtke värsket salveid ja süüdake see. Pärast seda asetage mäekristall suitsule lähedal, nii et suits saaks kristalli ümbritseda. Jätkake seda protsessi umbes 5 minutit, et kristall täielikult suitsuga puutuks.

Puhastamine soolaga

Teine võimalus on puhastada kristall soolaga. Soola abil saab puhastada paljusid kristalle. Pane väikeses klaasist anumas mõned meresoola terad ning aseta selle peale mäekristall. Lase kristallil soolal seista 24 tundi. Järgmisel päeval võta kristall soolast välja ja puhasta seda veega.

Kuidas mäekristalli laadida?

Mäekristall laetakse tavaliselt täiskuu või päikese käes. Samuti saate kristalli laadida teiste kristallidega: pane mõned teised kristallid kristalli lähedale ja lase neil mõnda aega olla. Sellise puhastamise järel on kristallid täis positiivset energiat ja valmis kasutamiseks.

Järeldus

Mäekristalli puhastamine on üsna lihtne ja see on oluline, kui soovite kindlustada, et kristall oleks võimeline tervendama ning ruumi positiivse energia täitma. Selles artiklis oleme uurinud mõningaid puhastusmeetodeid, nagu voolava vee all puhastamine, maagilise suitsuga puhastamine või soolaga puhastamine. Samuti oleme selgitada, et mäekristalli laadimiseks võite kasutada teisi kristalle või päikesevalgust ja täiskuud. Parima tulemuse saamiseks võib kristalli puhastada korrapäraselt. Kui oled tõeline huviline kristallide või tervendavate meetodite vastu, siis soovitan kindlasti sul proovida just mäekristalli kasutamist.