Nullkulu

Nullkulu

kuidas pesta autot?

Kuidas Pesta Autot? – Autopesu Näpunäited

Autode pesemine võib olla lihtne ülesanne, kuid mitte kõigile. Siiski on see hädavajalik, et hoida oma autot puhtana ja säilitada selle heakorda. Paljud inimesed puhastavad oma autot iseseisvalt, kuid ilma teadmisteta võib see midagi hävitada. Sellepärast on oluline teada õiget tehnikat ja kasutada õiget tööriistu. Meie eesmärk on anda teile kõik vajalikud näpunäited, et puhastada oma autot tõhusalt ja ilma vigastusteta.

Esimene samm enne kui alustate: Manuaali lugemine

Enne kui alustate oma auto pesu, peaksite tutvuma oma auto manuaaliga. Miks? Kuna autotootjad võivad anda oma ametlikke soovitusi kuidas oma autot puhastada mõningate osade jaoks. Näiteks õigete kemikaalide kasutamine näidikuploki või lameda ekraani puhastamiseks. Kui teil ei ole manuaali või vihjeks soovituste jaoks piisavalt potentsiaale, siis võite leida teavet ka internetis.

Õiged tööriistad pesemiseks

Peale õige töötehnika, on oluline valida õiged tööriistad pesemiseks. Korraliku varustuse kasutamisel on oluline tagada, et auto pinnale ei jääks kriimustusi. Siin on teie jaoks mõned tööriistad, mida peaksite kasutama oma auto pesemisel.

Pesušvamm – Hea kvaliteediga pesušvamm on pehme, kuid tugev ning ei jäta autole kriimustusi.

Mikrofiiberlapp – See on hea pesuliist, kuid samuti ka kõik muud ülesanded, mida auto pinnal on vaja teha. Hea mikrofiibrist riie on pehme, kuid mitte liiga pehme.

Autopesušampoon – Pesemisšampoonid on aine, mida kasutatakse auto pesemiseks. Šampoon vabastab mustust ja rasva ning valmistab ette auto vahatamise jaoks kooskõlas õigesti sooritatud pesemisega.

Käsn – Kasutatakse kohtades, mida pesušvamm ei saa puhtaks. Näiteks äärtest ja nurgast.

Kummilabidas – Vesh on hea vältimaks kuivumist ja plekkide tekkimist.

Kontsentreeritud lahusti – Kontsentreeritud lahusti on tavaliselt kasutatakse raskesti eemaldatavate plekkide eemaldamiseks, nagu putukad, rasv, loomsete jääkide jms.

Pesuase – Pesuaseme peamine põhjus on vältida mustuse teket auto kehasse.

Drillohvitseri lisad – Drillohvitserid on väikesed lisakomponendid, mida võib pesumasinasse kinnitada ning mis aitavad sobitada keerukamate alade pesemist.

Selle kõikide tööriistade nimistu abil saate oma auto hoida puhtana ja säilitada selle hea väljanägemist.

Lahendus pesuks

Kasutage alati oma autopesušampooni lahust, järgides tootja soovitust. Ükskõik, millist šampooni kasutate, alati kasutage vastutustundlikult nii palju, kui kasutegurit kogu pesemise protsessil pakkuda võib. Kui kasutada liiga palju, vampiiriseid võib jääda auto tärpentinile, kui kasutada vastupidi, on ka tulemused kehvad. Lisaks sellele võite lisada kontsentreeritud lahuste koostisainete eemaldamist auto kehapinnast. Neid kasutades lihtsalt jälgi tootja juhiseid ja räägi alati autopesija või pesumasinaga enne alustamist.

Kuidas peseda autot: samm-sammuline juhend

Soovitame oma auto pesemisel järgida järgmisi samme:

Ettevalmistamine – Kõigepealt leidke sobiv koht, kus te pesu teostada soovite. Veenduge, et kõik esemed, nagu veevoolik, ämber, pesusvamm, käsn, mikrofiibrist lapp, kuivatite lapid, autopesu või -šampoon ja pesuaseme, on teie käeulatusest leitav. Võite määrida oma töökohta ka ajalehtedega, et vältida pesuainete pleegitamisest või keratiini kahjustumisest.

Eelis- ja trikksti – Iga uus pesemine algab kõigepealt esmase pesikäiguga, mis on suunatud eemaldama kõige raskemad ja kuivamisjärgsed reostused nagu putukad ja porimullad. Enne putukate, rasva ja muude raskesti eemaldatavate saasteainete eemaldamist on kõige sobivamaks tooteks kontsentreeritud lahuse kasutamine. Kõik see tuleb lahjendada enne pealekandmist. Soovitame seda teha otse käsnale.

Esmane pesemine – Pärast esmase pesu tuleb rätikuga auto kuivatada. Auto märgamatage. Kuna kuivapoogake absorbeerib pisut rohkem kui kuivatite rätikud, siis kasutage aktiivselt ka rätikuid. Kandke esmalt üks kuivas rätikus auto küljele ja alles siis kuulake tähelepanu, et kuivatada auto välisosa oleks raskesti ligipääsetavates kohtades.

Keha pesemine – Pärast seda peske auto keha jaoks sobiva lahusega. Kandke seevastu lahuse mõõdukalt švammi või käsna abil. Seejärel hõõruge keha mõlemal küljel alustades rataste juurest, pühkige auto külge kuivaks ning seejärel pühkige see kuivalt. Kui olete lõpetanud keha pesemise, siis loputage keha külma veega. Hoolikalt loputage kõik kohad, kus šampoon või muud pesuvahendid võivad koguneda.

Väljapressimine – Kui olete lõpetanud keha pesemise ja loputamise, tuleb auto välja kuivatada. Rääkige kõik sammud läbi – alustage rätiku-ringi katuselt ja laskuge aeglaselt ja õrnalt alla, et lõpetada rakendades säravat värskendavat jotade kihti. Täpselt õigesti väljamõelda ja teostada saate saavutada kuivanud auto peeglile omase särava ja peegeldava lõpptulemuse.

Kokkuvõte

Selles artiklis oleme andnud teile kõik juhised selle kohta, kuidas puhastada autot, et vältida kriimustuste tekkimist ja säilitada auto välimust. Siiski on oluline mõista, et enne auto pesemist peaksite teadma, milline on teie auto või selle osakonna ametlik liikumisjuhend. Kui kasutate õiget tehnikat ja õigesti sobiva pesuseadet, saate hõlpsasti puhastada oma auto kodus, kuid kui autopesu kutsumine või pesumasinaga optimaalseima tulemuse saavutamiseks tarvitusse võtab rohkem aega, siis võtab nende professionaalne abi väga tõhusalt tööd.

Resident.