Nullkulu

Nullkulu

kuidas pesta pesu?

Kuidas Pesta Pesu?

Pesupesemine on igapäevaelu üks olulisemaid aspekte. Enamik meist peseme oma riideid ülepäeviti või lausa iga päev. Kuid kas me teame tõesti, kuidas pesta pesu nii, et see kestaks kauem ja oleks värske ja puhas? Selles artiklis esitame üksikasjaliku juhendi selle kohta, kuidas pesta pesu, et saavutada parimaid tulemusi.

Mis on õige pesuloputusaine?

Pesuloputusaine aitab eemaldada pesupesemise jäägid ja muudab pesu pehmemaks ning annab sellele värske lõhna. Kõige tavalisemad pesuloputusvahendid on vedelikud, kuid ka pesupalli või kuivatuspalli kasutamine on levinud.

Kuidas pesu pesta?

Sordi pesu vastavalt materjalile ja värvi järgi. Ära pese tumedaid rõivaid koos valgetega, sest see võib värvi varjundit muuta.

Mine vastavalt rõiva silte kohaselt temperatuurile ja pestavusele. Mõned kangad vajavad külma vett, teised aga kuumemat temperatuuri. Pesuettevõtte soovitused sobivad kõige paremini.

Vala pesuvahendid pesumasinasse. Lugege nende pakendilt etiketilt, kui palju vahendit vajate. Liiga palju pesuvahendit muudab pesu pehmeks ja võib põhjustada plekke ja jääke.

Lisa pesumasinasse pesu ainult üksnes siis, kui oled selles kindel, et kõik pesu on korralikult sorteeritud ja pesupesemiseks valmis.

Tavaliselt kestab pesupesemine 30–60 minutit kangast ja mahust sõltuvalt.

Kui pesu on valmis, pane see kuivama. Enamik riideid võib kuivatada kuivatis, kuid mõned vajavad õhu käes kuivamist. Järgige kleitide etikettide juhiseid.

Mida teha, kui pesu on väga määrdunud?

Kui riietus on väga määrdunud, võite esmalt taotleda eelnevat plekieemaldamist. Võib kasutada plekieemaldajaid, näiteks valgendajaid või macleansit. Enne pesemist küsige nõu professionaalsetelt pesijatelt.

Kokkuvõtteks

Pesu pesemise oskuste omandamine on hädavajalik. See tagab pesu värvide säilimise ning teeb sellele pehmemaks ja värske lõhna. Selle artikli lõpp on annektuurne, et teada saada, kuidas pesu pesta. Täida pesumasin pesuainega vastavalt etiketile, kasutades pesuvahendit ja pesuloputusaineid. Sorteeri kangad ja värvid vastavalt nende sisaldusele. Peske pesu temperatuuril, mis on sätestatud etiketil. Järgige nõuandeid ning peske pesu leebelt ja mitte üleliia. Veenduge, et pesu on õigesti kuivanud. Pesu tuleb kuivatada vastavalt rõiva silte. Loodetavasti aitab see artikkel teil pesu korralikult pesta, et teie riided kestaksid kauem.