Nullkulu

Nullkulu

kuidas poleerida autot?

Kuidas Poleerida Autot – Kõik, Mida Peate Teadma Sõiduki Säravaks Muutmiseks

Teie auto poleerimine on üks lihtsamaid ja tõhusamaid viise, kuidas suurendada sõidukiläige ja parandada selle väljanägemist. Sellest hoolimata jätavad paljud autoomanikud poleerimistööd teenustöökodadele, mis võib olla kulukas ja aeganõudev. Hea uudis on see, et sõiduki poleerimine pole keeruline, ja seda on võimalik teha oma kätega!

Selles üksikasjalikus juhendis räägin ma teile kõike, mida peate teadma soovituste saidile oma auto poleerimise kohta.

Erinevad poleerimistooted

Enne kui hakkate oma auto poleerima, peate teadma, milliseid poleerimistooted on turul saadaval. Täna leiate kaks erinevat tüüpi poleerimistooted: abrasiivsed ja poleerivad. Abrasiivsed poleerimistooted sisaldavad väikseid kriimustusi või poleerimisaineid, mis eemaldavad kriimustused ja plekid teie sõiduki värvilt. Polishing võib vähendada sõidukiläige ja seda tuleks kasutada pärast seda, kui olete kasutanud abrasiivset poleerimist.

Enne sõiduki poleerimist peate oma auto korralikult pesema, kasutades õiget koostist ja pintslit. Pärast auto kuivamist valage poleerimisvahend oma käsnale või aplaastrile ja hõõruge seda väga õrnalt üle auto. Olge kindel, et te pole sõidukit poleerinud kõrge temperatuuriga, sest see võib kahjustada teie auto väliskülge.

Poleerimisliigutused

Kui valmistate sõiduki poleerimiseks ette, on oluline kasutada õiget tehnikat, et vältida kriimustuste või plekkide tekkimist sõiduki välisküljel.

Kui hakkate oma auto poleerima, viige käsn või aplikaator õrnalt üle sõiduki värvimise. Kasutage ringikujulist liikumist ja väldi kriimustuste ja triipude teket. Järgige oma auto poleerimise lõpetamisel pinda, kuni see on sile.

Mida vältida sõiduki poleerimisel?

Nagu ma juba mainisin, on sõiduki poleerimine lihtne protsess, kuid siiski on olemas mõned asjad, mida tuleks vältida, et mitte kahjustada suurepärast tulemust.

Ärge kasutage liiga palju poleerimisvahendeid, sest see võib tekitada sõidukile ebavõrdse viimistluse või isegi kahjustada sõiduki keret.

Ärge kasutage liiga palju survet, kui hõõrute sõidukit poleerimisvahendiga. Kasutage õrna survet, et tagada selle peen viimistlus.

Järeldus

Selle pika artikli lõpetamisel rõhutaksin veel kord, et auto poleerimine on lihtne protsess, mida saab teha ka kodus. Sellest hoolimata on oluline meeles pidada, et õigel poleerimistehnikal on suur mõju sõiduki väliskülje lõpptulemusele.

Loodan, et see artikkel andis teile kasulikku teavet selle kohta, kuidas peeglile tõmmata oma sõiduki särtsu. Kui teil on endiselt probleeme, võite alati pöörduda professionaali poole, et aidata teil oma auto viimistlust täiustada.