Nullkulu

Nullkulu

kuidas kõht trimmi saada?

Kuidas kõht trimmi saada

Kõhu trimmimine võib olla keeruline ja aeganõudev protsess. Kui oled aga valmis tegevuseks võtma, siis on võimalik saavutada ka soovitud tulemusi. Selles artiklis räägime sellest, kuidas kõht trimmi saada ning kuidas sa säilitada oma tervist samal ajal.

Miks on kõhu trimmimine tähtis?
Kõhu trimmimine on tähtis, sest see aitab meil saavutada parema tervise. Lisaks sellele näeb treenitud kõht hea välja ja annab enesekindlust. Kõhulihaste tugevdamine tähendab ka seda, et sul on parem rüht – see ravib seljavalu ning tugevdab ka alaselg.

Millest alustada?
Enne kõhulihaste treenimist on tähtis teada, mis on tervislik kaal ja milline on sinu keha vajadus kalorite järele. Kui sa sööd rohkem kaloreid, kui keha ära kulutab, siis täiendavad kalorid ladestuvad rasvana. Seega on oluline kasutada ära kõik need kalorid, mida tarbid.

Toitumine on tähtis
Tervislik toitumine on oluline kõhu trimmimiseks. Mida rohkem süüa tervislikumat toitu, seda lihtsam on kaalukaotust saavutada. Lisades rohkem köögivilju ja vähendades suhkru tarbimist, saad juba suurt erinevust teha.

Joo piisavalt vett
Mõnikord võib tunduda, et ka kõhulihaste treenimine ei aita. Selleks, et ära saavutada soovitud tulemusi, on oluline juua piisavalt vett. Vesi puhastab keha ning muudab ka kõhu trimmimise lihtsamaks.

Treening
Kõhulihaste treenimine on tähtis, et need saaksid tugevaks ning painduvaks. Kõhulihaste treenimine hõlmab erinevaid harjutusi. Kui alustad esmakordselt kõhulihaste treeningut, siis päevad, millal teed seda harjutust, peaksid olema nädalaste intervallidega. Sellega annad sa oma kehale aega kohaneda uue harjutusega ning ära väsita ka end liialt.

Harjutused, mida saad kodus teha:
– Kalade lõug
Toeta basseinitooliga jalgu ning tõsta ülakeha üles rinnapiirkonnast allapoole. Siis hoia seda asendit 20 sekundit ja lase seejärel alla. Korda seda harjutust 12-15 korda.

– Planking
Toetu varvastele ja küünarnukkidele. Hoia selg sirgena ning hoia seda asendit 10-15 sekundit. Korda seda harjutust 4-6 korda.

– Jalad üles tõusud kätega jalgade taga
Lama selili ja tee samal ajal tõsted. Korda seda harjutust 15-20 korda.

Kokkuvõtteks
Kõhu trimmimine on tähtis, et oleks tervislikum. Kuid see ei ole ainult kõhulihaste treenimine – lisaks sellele on oluline tervislik toitumine ja piisav vedeliku tarbimine. Vajalik on teada, kuidas treeningutega alustada ja milliseid harjutusi teostada – nii, et kõhulihaste treenimine oleks efektiivne. Kõige tähtsam on olla aga kannatlik – sest tulemused ei pruugi ilmneda kohe. Kui aga ollakse püsivad, siis on tulemus ka seda väärt.