Nullkulu

Nullkulu

mis sold pension?

“Mis müüdud pension” – kuidas ära tunda ja kuidas sellega toime tulla

Kui olete kunagi kuulnud terminit “mis müüdud pension”, siis teate, kui keeruline see võib olla. See termin viitab petuskeemile, kus investorid puutuvad kokku pettuste ja eksitustega, mis seostuvad nende pensionifondidega. Selle tulemusena võivad investeerijad kaotada suuri summasi ning jääda ilma vajalikust tulevikuks säästetud rahast. Selles artiklis uurime, mis on “mis müüdud pension” ja kuidas näha pettusi ning kaitsuda nende eest.

“Mis müüdud pension” – mis see on?

“Mis müüdud pension” võib ilmneda mitmel viisil, näiteks kui investeerimisfirma petab teid, lepingutes esinevad ebatäpsused või kui müüakse vale finantsnõuandeid. See võib olla väike ja märkamatu korrektsioon, mis finantsmaailmas võib põhjustada suurt kahju. Kõige sagedasemad petuskeemid hõlmavad selliseid asju nagu ülehinnatud kindlustus või investeerimistoodete müük, millel on liiga suured kulud ja tasud.

Kuidas näha, et selline petuskeem on toimumas

“Mis müüdud pension” petuskeemid on tavaliselt keerulised ja raskesti tuvastatavad, kuna nende eesmärk on selgitada selget pilti ja anda investeerijale illusiooni turvalisusest. Kuid on mõned märgid, mis võivad näidata, et midagi on valesti:

– Kõrge tasude ja kuludega investeerimistoodete müük. Pange tähele, kas andmetes on ebatäpsusi ja kui kõrge on tasuta. Kaks kuni kolm protsenti aastas on kindlasti liiga palju.

– Koormussuunatud fondid. See on siis, kui läheb kiirusta, kuidas te investeerite või selle eest tasude kaudu rohkem kasu saate, kui see, mida te investeerite.

– Partnerlus liiga agressiivsete müügiesindajatega. Kui müügiesindajad suruvad teile müüki ja petavad teid oma pensionile keskenduma kiirustama, võib see olla punane lipp.

Mida teha, kui puutute kokku “mis müüdud pensioniga”?

“Mis müüdud pension” pettustega võitlemiseks on erinevaid võimalusi. Kui olete juba selle ohvriks langenud, võite seda teha järgmisi samme:

– Koguge teavet. Sa peaksid koguma kõik dokumendid ja lepingud, mida olete saanud. Vaadake kõik üksikasjad üle ja veenduge, et lepingud on täielikud ja ei tekita segadust.

– Pöörduge hindamisfirmade poole. Pange hindamisfirmad abi saamiseks käiku. Näiteks Aegonid Adisest on abiks the Pensionwise.

– Pöörduge õigusnõustaja poole. Võtke paberPakendajate Nõustaja poole, kes on abiks esimese pöörde korral ja aitab vajadusel edasi suunata.

– Kui olete oma raha tagasi saanud, on oluline, et leiate uue investeerimislahenduse, mis oleks vastupidav ja teie jaoks mugav.

Kokkuvõte

“Mis müüdud pension” on keeruline pettus, mis võib mõjutada investoreid tõsiselt. Siiski on meetodeid, kuidas seda ära tunda ja kaitsta end selle eest. Kui olete just selle ohvriks langenud, järgige ülalmainitud samme, et leida sobiv investeerimislahendus. Siiski on parim viis, kuidas selliseid pettusi ära hoida, teha oma kodutööd eelnevalt ja tunda oma investeerimislahendusi. Investeerimine ja pensionipõlv peaksid olema muretu ja rõõmus ajad. Ärge laske end petta “mis müüdud pensioni lõksu püüdes!