Nullkulu

Nullkulu

mis sold?

Mis müük on?

Mis müük on? Alles hiljuti tuli välja, et mitmed ettevõtted on müünud oma tooteid ja teenuseid inimestele valeandmete ja lubadustega. Seda nimetatakse “mis müügiks”. Mis müük on petlik müügipraktika, mis on tavaliselt seotud kindla toote või teenusega ja mille eesmärk on inimestelt raha välja petta.

Mis müügi ohvrid?

Mis müügi ohvrid on tavaliselt inimesed, kes usaldavad müüjat ja kes ei tea täpselt, milline toode või teenus neile pakutakse. Sageli pakutakse inimestele “tasuta nõu”, “tasuta prooviperioodi” või “rahulolu garantiid”, mis tegelikult ei kehti. Kui müüja on müünud oma toote või teenuse inimesele, kes on pettusesse langenud, on raske tagasi saada oma raha, kuna müüja võib olla kadunud.

Kuidas saab “mis müüki” ära tunda?

“Mis müüki” saab tavaliselt ära tunda selle järgi, kuidas müüja reklaamib oma toodet või teenust. Kui müüja pakub midagi, mis tundub olevat liiga hea, et olla tõsi, siis võib see tegelikult olla. Samuti on oluline lugeda hoolikalt kõiki lepingu tingimusi ja küsida täpsustavaid küsimusi.

Mida teha, kui oled sattunud “mis müügi” ohvriks?

Kui olete sattunud “mis müügi” ohvriks, on oluline proovida oma raha tagasi saada. Kui teil on leping, lugege läbi kõik tingimused ja võite proovida leida õiguslikke viise, kuidas oma raha tagasi saada. Samuti on oluline teavitada teisi inimesi pettusest, et aidata neil sama stsenaariumi vältida.

Kuidas kaitsta ennast “mis müügi” eest?

Parim viis ennast “mis müügi” eest kaitsta on olla hoolikas, kui olete koostamas lepinguid või ostmas tooteid või teenuseid. Ärge kunagi usaldage müüjaid, kes pakuvad midagi, mis tundub liiga hea, et olla tõsi. Lisaks uurige hoolikalt ettevõtet, kellega tehinguid soovite teha, ja enne mingisuguste lepingute sõlmimist uurige põhjalikult lepingu tingimusi.

Kokkuvõte

“mis müük” on petlik müügipraktika, mis eesmärgiks on inimestelt raha välja petta valedade andmetega ja lubadustega. Ohvrid, kes pettusesse langenud, on sageli raskes olukorras, kuna nad ei pruugi oma raha tagasi saada. Parim viis ennast “mis müügi” eest kaitsta on olla hoolikas, uurida hoolikalt ettevõtet, kellega tehinguid soovite teha, ning lugeda hoolikalt läbi kõik lepingu tingimused.