Nullkulu

Nullkulu

mis looma aasta on 2019?

Mis looma aasta on 2019: Kõik, mida peaksid teadma

Tere sõbrad, täna räägime põnevast teemast – mis looma aasta on 2019. Enne kui süveneme selle aasta looma tähendusse, räägime veidi ajaloost ja traditsioonidest. Aastate loomad on olulised osa Hiina kalendrist, mida kasutatakse juba üle 4000 aasta. Kalender on koostatud kuude ja päevade põhjal ning on väga oluline osa hiina kultuurist. Nüüd aga liigume edasi 2019. aasta looma juurde, kes on seakene.

Seakene on 12 aasta tsükli kümnenda aasta loom ja tähistab edu, küllust ning õnnetoovat aega. Seakene on Hiina kultuuris väga eriline loom, kes sümboliseerib head õnne ning õnne. Kuidas see kõik toimib ning miks on Hiina kalender nii oluline?

Hiina kalender on koostatud tsüklitest ning iga tsükkel kestab 12 aastat. Iga aasta loomaga sümboliseeritakse teatud omadusi, mis peaksid iseloomustama selle aasta inimesi. Nii et igaüks, kes on sündinud seakese aasta ajal, peaks olema õnne ja jõukusega koostatud ning neil peaks olema edukas aasta ees ootamas.

Seakene on ka loom, kes sümboliseerib tugevust ja ausust. Hiina astroloogias on iga sünniaasta jagatud viieks elemendiks: puit, tuli, maa, metall ja vesi. 2019. aasta seakene on juhtiv element maakera, mis tähendab, et seakene esindab stabiilsust ja püsivust.

Teine huvitav fakt on see, et seakene on seotud õnnistatud armastusega. Selle aasta inimestel on hea võimalus leida armastus või pikendada olemasolevat suhet. Seakene sümboliseerib ka toitumist ja antakse märku uute alguste tegemiseks. See on hea aeg luua uusi suhteid, alustada uut tööd või teha suuri elumuutusi.

Kuid kui soovid teada, mis aasta looma teema mõjutab maailma tervikuna, siis on vastus “tulistamine”. 2018. aastal oli koeral aasta, mis sümboliseeris hirmu ja ettevaatlikkust. Nüüd, kui seakene sümboliseerib küllust ja edu, peaksime ootama mõned positiivsed muutused meie globaalsesse majandusesse.

Kokkuvõttes tuleb öelda, et seakene on väga positiivne loom, mis sümboliseerib heaolu, edu, õnne, armastust ja uusi algusi. Seakene aasta on ideaalne aeg luua uusi suhteid, alustada uusi projekte ning saada uusi sõpru. Loomulikult on see ka aeg kõvasti tööd teha ning oma eesmärke saavutada. Olge julged, looge uusi suhteid ning teostage oma unistusi!