Nullkulu

Nullkulu

mis looma aasta on 2017?

Mis looma aasta on 2017

2017. aasta on Hiina astroloogiakalendri järgi Kuke aasta. Vastavalt astroloogiale on aasta märksõnad loovus, originaalsus ning iseseisvus. Vaatame lähemalt, mida selle aasta energia endaga kaasa toob.

I. Kuke aasta taust

Kuke aasta algas 28. jaanuaril 2017 ning lõpeb veebruaril 2018. Kuke aastale on iseloomulik elujõud, uusi võimalusi avastav loomus ja loomingulisus. Sellel aastal tuleb olla oma tegevustes rohkem iseseisev.

II. Kuidas mõjutab Kuke aasta kogu maailma

Kuke aasta mõjutab kogu maailma, täpsemalt öeldes majanduse, poliitika ja rahvastiku tervist. Maailma majanduse jaoks ei ole see aasta kõige parem kuna ettevõtetel võib olla keeruline uute projektidega alustada. Samas toob see aasta välja ka loomingulisuse ja innovatsiooni ning soosib uute ideede loomist, mida saab rakendada pikaajalistes projektides.

Kuke aasta võib kaasa tuua poliitilisi muutusi, nagu uute liitude loomine ja olemasolevate liitude lõpetamine. Kuke aasta samaaegne element on kuld, mis sümboliseerib ressursse ja jõukust. Seega on Kuke aasta hea aeg oma finantsseisu parandamiseks ning raha säästmiseks.

Kaugeleulatuvate mõjude tõttu võib Kuke aasta mõjutada ka ühiskonna tervist, eriti võib esineda grippi ja teisi hingamisteede infektsioone. Samuti on võimalik, et tuleb hoolitseda oma immuunsüsteemi tugevdamise eest.

III. Kuke aasta mõju erinevatele tähemärkidele

Kuke aastal on eriti edukad need inimesed, kes suudavad oma talente arendada ja neid praktiliselt rakendada. Seda saavad teha peaaegu kõik tähemärgid, sobivad kõige paremini Tigu, Kopsik, Kalkun, Madu ja Tagasihoidlik Roti aasta kogemusega Orav.

Oravale on sellel aastal oluline oma suhtlemisoskuste täiustamine. Eriti edukad on oravad selle aasta lõpuks karjääriredelil tõusnud.

Tigude jaoks on see aasta tervise säilitamise aasta. Nad peaksid jälgima oma dieeti ja kasutamist, et tugevdada oma keha, et olla valmis tulevaseks.

Kopsikute jaoks on see aasta suhete parandamise ja tugevdamise aasta. Kopsikud võivad sel aastal nautida turvalist keskkonda, mis soodustab heaolu ja edendab läbisaamist nende lähedastega.

Kalkunitel on sel aastal tugev ambitsioon ja nad peaksid kasutama kõiki oma loova ja intellektuaalse potentsiaali, et saavutada oma isiklikud ja professionaalsed eesmärgid.

Madude jaoks on see aasta uute alguste aasta, võib-olla uue töökoha otsimisel või oma elu muutmiseks sobivama suuna leidmiseks. Nad peaksid kasutama oma intuitsiooni ja olema ettevaatlikud, et vältida ohtusid.

IV. Kokkuvõte

Kuke aasta 2017 on elujõuline ja loovust soosiv aasta. See võib kaasa tuua nii positiivseid kui ka negatiivseid mõjusid rahvastiku tervisele, majandusele ning poliitikale. Erinevatel tähemärkidel on Kuke aastal erinevad eesmärgid ja väljakutsed, kuid kõik peaksid rakendama oma loomingulist külge järgnevates ettevõtmistes. Loodame, et see artikkel annab hea ülevaate sellest, mis looma aasta on 2017.