Nullkulu

Nullkulu

mida vaadata netflixist?

“Mida vaadata Netflixist” – Kõik, mida sa pead teadma enne oma järgmise maratonini

Netflix on selline platvorm, kus leiab endale midagi vaadata igaüks. Alates põnevatest thrilleritest kuni lõbusate komöödiate ja dokumentaalideni, Netflixil on kõik. Teil on võimalus valida rikkaliku valiku hulgast, kuid mida ohjeldada? Just siit tulevad meie soovitused, et vaadata seda, mis meile meeldib.

Draama ja põnevus
Kui te naudite põnevusprotsesse ja seiklusi, siis on „Narcos“ just see, mida otsite. Sari räägib lugu kartellijuht Pablo Escobarist, kes juhtis suurt narkokaubandusvõrku Kolumbias. Sarja hooaeg räägib Cali kartelli langusest.

Komöödia
Netflix on suurepärane koht, kus lõõgastuda ja naerata. Kui teile meeldib briti huumor, siis kindlasti vaadake „The Crown“ kokkuvõtteid. See hoiab teid mõnusalt ajaveetmises, pehme kohvi ja sõprade atmosfääris.

Dokumentaal
Netflixil on suurepärane valik dokumentaalfilme, mis pakuvad teile teadmisi ja kogemusi. Üks neist on näiteks „Wild Wild Country“, mis räägib indiaani gurust, kes kolis koos järgijatega Oregoni maapiirkonda. Siin juhtus kõikvõimalikke mõistatuslikke asju nii religioossetel kui ka maailma tasanditel.

Ulme- ja fantaasiafilmid
Kui soovite vaadata suurepärast ulme- ja fantasyteost, siis on „Stranger Things“ teile parim valik. Dufferi vennad teevad selle sarja noorte peategelastega, kes püüavad aidata ühes neist, kelle parim sõber kaob ja timmib nendega ühendust.

Romantilised lood
Kui teil on mõtted romantilistes filmides, siis „To all the boys I’ve loved before“ on teie jaoks suurepärane valik. Selle lugu räägib tüdrukust, kes pani kirja salajased armumised ja kui ta lahkumise korral kuulutab tunnistuse ajal valju häälega, et ta armastab, võib maailm muutuda. Teine sarnane valik on „The Kissing Booth“, mis räägib parimatest sõpradest, kes võtavad suure riski ja korraldavad suurejõululise suudlemise kabiini.

Juhtumiuuringud
Juhtumiuuringud on suurepärane võimalus uurida tänapäeval kõikvõimalikke maailmas juhtusid. „Before the 90 days“ on üks meie lemmikuid, kus me jälgime inimesi nende otsingul armastuses. Kuigi see võib esmapilgul olla lõbus, saavad mõned neist kogemustest valusaks.

Lastele
Kui soovite oma lastega netflixi vaadata, siis on teie parim valik „Moana“. Sellel kaunil kultuuril on suurepärane seiklus, kus Moana püüab leida võimalusi oma inimestel elu edasi viia. See on kindlasti mäletamist väärt.

Animate
Kui soovite vaadata animeeritud faile, siis on „BoJack Horseman“ suurepärane valik. See räägib näitlejast, kes on punasanaga hobune ja hakkab oma isiklikku elu uurima, et leida õnne ja tähendust.

Filmid
Kui otsite lihtsalt pikka filmi, mida vaadata, siis on „The Irishman“ suurepärane valik. Robert De Niro võitleb Frank Sheeranina, kes oli legendaarne Teamsteri ametiühingu liige. Elu võib olla savi, kuid selles filmis on teema elu ebakindlus.

Kokkuvõtteks

Netflixil on lõputu valik filme ja sarju, mis rahuldavad igas teie meeleolu ja maitse. Kui olete just sinna sisse astunud, siis uurige kindlasti neid soovitusi ja ehk üks neist on teie lemmikute hulgas. Ärge kunagi kartke proovida midagi uut ja öelge meile kommentaarides, mis on teie lemmikud. Loodame, et keegi teie valikutest on teile meeltmööda ning et saate sellest maksimaalse naudingu. Reageerige ükskõik millises meie soovitusi kommentaarides ja andke meile teada, mis lugu teile meeldis. Hea vaatamist!