Nullkulu

Nullkulu

mida vaadata muhus?

Mida vaadata Muhus

Muhu saar on kuulus oma kauni looduse, rikkaliku kultuuripärandi ja ainulaadse kohaliku toidu poolest. Siin on mitmeid atraktsioone, mida külastada ja paljusid tegevusi, mida nautida. Kui plaanite Muhu saarele tulekut, siis siin on mõned soovitused, mida külastada ja teha oma puhkuse ajal.

Muhu muuseum

Muhus on palju kultuurilisi ja ajaloolisi vaatamisväärsusi, kuid üks parimaid kohti nende nägemiseks on Muhu muuseum. Muuseum asub Kuivastu linnuses, mis oli kunagi saare kaitserajatis. Muuseumis saate näha ainulaadseid eksponaate, mis kajastavad saare elu ja traditsioone alates 19. sajandist kuni tänapäevani.

Liiva rand

Liival on üks Muhu saare kauneimaid randu, kus saate nautida merevaadet ja lõõgastuda rannaliival. Rand sobib suurepäraselt jalutuskäikudeks, ujumiseks ja päevitamiseks. Seal on ka kohvik, kust saate osta kergeid suupisteid ja karastusjooke.

Muhu seikluspark

Kui te otsite seiklusi ja adrenaliini, siis külastage kindlasti Muhu seikluspargi. Seikluspargis on erinevad raskusastmega rajaelemendid, millega saate proovile panna oma füüsilise võimekuse. Samuti on olemas üles-alla liikuv köisirada ja kiik.

Koguva küla

Koguva on Muhu kõige külalislahkem ja vaieldamatult kõige ilusam kaluriküla. Siin saate nautida ilusat merevaadet ja kööki, mis pärineb kohalikust toorainest. Külastage kindlasti ka kuulsaid puitpargi maju ja Koguva muuseumi.

Kuressaare linnus

Kuressaare linnus on kõige tuntum vaatamisväärsus Saaremaal ja sobib suurepäraselt nendele, kes armastavad ajalugu. Linnuse juures asub ka tore park, mille nimeks on Kuressaare lossipark.

Muhu pagarikoda

Muhu pagarikoda on külastamist väärt siis, kui te armastate head toitu. Siin saate osta kohalikke traditsioonilisi maiuseid, nagu Muhu leib, kohupiimakook, sõir ja pelmeenid. Samuti on kohvik, kus saate nautida tasuta kohvi koos maitsva kondiitritootega.

Lõpetuseks

Muhu saare külastamine on tõeline elamus, kuna siin on nii palju ilusaid kohti, mida külastada ja tegevusi, mida nautida. Kui plaanite Muhu saare külastamist, siis kindlasti külastage ülalmainitud kohti ja nautige oma ajaveetmist Muhus.