Nullkulu

Nullkulu

mida vaadata leedus?

Mida vaadata Leedus: Reisijuhend pisut teistmoodi

Leedu on tuntud oma ajalooliste linnade, unikaalse kultuuri ja maalilise looduse poolest, mistõttu meie reisisihtkohana ühtlaselt populaarne. Selleks, et saaksid Leedust võimalikult palju kätte, olemegi valmis koostanud põhjaliku reisijuhendi, kus anname teada mida tasuks kindlasti vaadata.

Vilnius

Leedu pealinn on tõeliselt võluv koht, mida tuleb kindlasti külastada. Linnas on suurepärane kultuurielu, kaunid aiad ja pargid ning suured ajaloolised majad. Vanalinn on väga südamlik ja hubane, tekitades sealsetes kaubandus- ja köögikohtades unustamatult sooja atmosfääri. Samuti tasub külastada Gediminase kindlust, mis pakub suurepärast vaadet Vilniusele.

Trakai

Trakai linn on populaarne oma unikaalse arhitektuuri ja linnuses asuva järve poolest. Trakait tasub külastada just seetõttu, et linn ja selle ümbrus on koduks lugevale hulgale kultuurilistele ja ajaloolistele saavutustele. Veendu kindlasti, et võtad kaasa oma fotoaparaadi – sest koheselt tunned, et oled jõudnud tõeliselt erilisele kohale.

Curoniani neemesaar

Curoniani neemsar on mõnus koht, kust võib leida täielikku rahu ja vaikust. Rannikul on imekaunis vaade, mis jääb meelde igaveseks. Käeulatuse kaugusel on Klaipeda linna ilusad rannad ja kohti, kuhu tasub kindlasti minna ja tajuda seda imelist kohta.

Hill of Crosses

Kuigi see võib tunduda mõnevõrra kummaline koht, on Hill of Crosses üks huvitavamaid vaatamisväärsusi Leedus. See koht on kutsunud paljusid usklikke ja turiste, kellele meeldivad unikaalsed ja huvitavad paigad.

Kaunase linn

Kaunase linn on kui avastamata aare, mis on hästi hoitud saladus. Linnas on eriline energia, nooruslik vibe ja vinge disain. Külasta Kaunast, võid olla kindel, et saad unustamatu kogemuse!

Druskininkai

Veidi eemale asuv Druskininkai on täis meeliülendavaid paiku. Selle linnapark, ilus jõgi, hinnalised pubid ja spaa muudavad linna eriliseks. Seal on palju häid puhkamisvõimalusi ja linnas puudub korralik müra, mis lubab sul lõõgastuda ja nautida traditsioonilist Leedu kööki.

Palanga rannik

Palanga rannik on tõeline võluv koht, mis on külastajatele avatud suvekuudel. Rannad on valged, ilusad ja kutsuvad lõõgastuma ja päikese käes mõnulema. Samuti võid minna jalutama ja imetlema Palanga laululava.

Aukštaitija rahvuspark

Aukštaitija rahvuspark on väga kaunis koht keset loodust, mis räägib omaette keeles. Park sobib ideaalselt neile, kes armastavad puhata looduses ja teha pikemaid jalutuskäike.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Leedus on palju näha ja kogeda. Oma jalajälje jätmine Leedu pinnases ja kultuuris on eriline kogemus, mis kannab endas tohutut nooruslikku rõõmu. Meie soovitus ongi, et külastage kindlasti Leedut ja tehke selle riigiga tutvust, sest see on paik, kus saab kogeda tõelist rahu ja nautimist.