Nullkulu

Nullkulu

mida toob aasta 2022?

“Mida toob aasta 2022?”

Aasta 2021 on olnud üsna keeruline. COVID-19 pandeemia ei ole lakanud, jättes järel haigestunute tervisehädasid ja laialdased majanduslikud mõjud. Siiski, kui aastale 2021 taha jääme, võime hakata küsima – mida toob aasta 2022?

Esiteks, vaatame, millised majanduslikud suundumused võivad kaasa tuua. Ülemaailmne majanduskasv näitab aeglustumise märke, mida võib olla kodus kangete sotsiaalsete piirangute tagajärjel. Samuti võib suurem inflatsioonipress tekitada finantspingeid piirangutele, mis veelgi kaotatud majanduslikku stabiilsust. Kuid allpool pakume optimistlikumat vaadet kapitalimajanduse perspektiivist 2022. aastal.

Lisaks võib 2022. aasta tuua ketramispunktiks ka keskkonnaalased suundumused. See on märgitud uute säästvate investeeringute ja rohelise tehnoloogia suurenemisega. Samuti võivad rohelise uue kokkuleppe algatused järgmisel aastal pakkuda suurt laienemist.

2022. aastal võib maailma tähelepanelikult jälgida ka spordisündmusi. Järgmise aasta tippsündmus on tõenäoliselt 2022. aasta taliolümpiamängud, mis toimuvad veebruaris Zhangjiakous, Hiinas. Samuti on planeeritud jalgpalli maailmameistrivõistlused 2022. aasta detsembris Kataris.

2022. aastal oodatakse ka tehnoloogilist jõudluse pidurdumist, mis võiks kaasa tuua süsteemi pärsitud innovatsioonistrateegiad ning digitaalse infrastruktuuri investeeringute probleemid. Mitmed ekspertid räägivad aga ka tehnoloogia kui enesestmõistetava arengu kiirendamisest nii tarkvara kui ka riistvara tasandil. Eraldi teema on poliitiline areen keskpika perspektiiviga nii Euroopas liidus kui USA-s.

Seega võib 2022. aasta märkimisväärsete muudatuste aasta olla. Kuigi pandeemia ja selle mõjud jätkuvad, pakume teile köitvat pakkumist, mis teeb majandusliku tegelikkuse veelgi huvitavamaks. Kuidas suudavad digitaalne tehnoloogia ja keskkonna-alased suundumused võimaldada innovatsiooni turgudel? Kuidas saab sport inspireerida meid kriisist väljatulemisel? Need küsimused jäävad vastamata, kuid 2022 võib olla oluline aasta, mis annab meile vastuseid nendele ja paljudele muudele küsimustele.