Nullkulu

Nullkulu

mida toob aasta 2018?

Mida toob aasta 2018: Tõusud, langused ja ennustused

Aasta 2018 on täies hoos ning juuli on juba käes. Sel aastal on toimunud nii mõndagi ja see on tõotanud muutusi maailma majanduses, valdkondades ja trendides. Siin on mõned ennustused ja selgitused, mis võivad mõjutada meie maailma 2018. aastal.

Majandus

Aasta 2018 võib olla mõnevõrra keeruline aasta majanduse valdkonnas, kuna kaubanduspoliitika muutused on muutunud palju pingelisemaks. Kui USA president Donald Trump korraldas piirangud mitmetele imporditavatele kaupadele, võivad sellest tuleneda mitmed tagajärjed. Üks võimalik tulemus on, et imporditavate kaupade hinnad tõusevad, mis omakorda võib tarbijate jaoks olla problemaatiline.

Samuti võib see mõjutada ülemaailmseid väärtusahelaid ja kaupu transportivaid ettevõtteid, mis põhjustab tõenäoliselt hinnatõusu. Kuid kaupmeestel on võimalik sellele vastu seista, muutes oma tegevusmudelit, keskendudes siseturule ning otsides võimalusi kohalikus valdkonnas äritegevuse laiendamiseks.

Kuid ka 2018. aasta ei ole üksnes murede tekitamine majandusvaldkonnas, sest on ka olemas piisavalt positiivset arengut. Üks hea näide on töökohtade loomine ning tööpuuduse vähenemine, mis tähendab positiivset tulemust arenenud riikides. Tarbijate tugevad finantsseisundid võivad samuti aidata kaasa tarbijate ostuvõime suurenemisele, mis võib omakorda soodustada majanduskasvu.

Technoloogia

Aasta 2018 tõotab kaasa tuua märkimisväärseid muutusi tehnoloogia valdkonnas. Jaapanis tehakse välja uuendusi, mis puudutavad väikeste vidinate kasutamist igapäevaelus. Üks näide sellest on elektrooniliste kadakate kasutuselevõtmine, mis võivad analüüsida teie häälega väljendatud emotsioone ja seejärel teie reaktsiooni vastavalt reguleerida.

Eksperdid ennustavad, et Bitcoin tehnoloogia ja küpspuude kasutamine on omandamas väga suurt populaarsust. Üks nendest tehnoloogiatest on järgmise põlvkonna sülearvuti. Sellel on kasutatud nanoroboteid, mis muutuvad justkui osaks teistsugune tehnoloogia. Samuti võib aasta 2018 jääda suuremaks rakendusearendaja aastaks, kuna üha enam inimesi soovib luua tarkvarasid ja mobiilirakendusi.

Turism

Turism jääb 2018. aastal kõrgeimal tasemel. Lennutranspordiga seotud kulutused on samuti vähenenud, mis tähendab, et rohkem inimesi saab endale lubada aastasele reisile minna. Lissaboni, Portugal on juba seadnud eesmärgiks saada juhtivaks turismisihtkohaks. Samuti võib üksjagu turismiatraktsioone eeldada suuremat poolehoidu, kuna nad on kajastatud tuntud reisiblogide poolt.

Sport

2018. aastal võib saabumas olla tohutu sportlik suursündmus, nimelt Maailmameistrivõistlused jalgpallis, mis toimub Venemaal. See on suurepärane võimalus rahvuste jalgpallimeeskondadele, et demonstreerida oma oskusi ja parandada oma mainet.

Lõppsõna

Tundub, et 2018. aasta on suureks aastaks, mis toob endaga kaasa nii positiivseid muutusi kui ka väljakutseid. Eelnevalt kirjeldatud majandusmuutustele vaatamata ei ole julgustavate arengutega kahetsevaid aspekte nii palju, et oleks põhjust paanikaks. Lisaks sellele võivad tehnoloogia, turism ja spordisündmused pakkuda inimestele palju uusi kogemusi ja arenguid, mistõttu jälgime nende sündmuste kulgu huviga.