Nullkulu

Nullkulu

mida teha täiskuu ajal?

“Mida teha täiskuu ajal” – Kõik, mida sa peaksid teadma täiskuu energia kohta

Me kõik oleme peaaegu iga kuu seda tunnet tundnud – tunne, mis meid täiskuu ajal valdab. Kuid kas sa tead, et kuna täiskuu on väga võimas ja intensiivne energeetiline hetk, saab selle energia abil saavutada palju suuri asju? Siin on meie nõuanded selle kohta, mida teha täiskuu ajal, et ennast ja oma seisundeid tervendada, võimendada ja parandada.

Täiskuu ajal uute võimaluste loomine

Täiskuu ajal on loomuliku energiavälja kõrgeim tipp, mis võib anda meile jõudu, motivatsiooni ja võimalusi uute eesmärkide seadmiseks või oma praeguste eesmärkide suuremaks muutmiseks. Selle võimas energia saab olla sobivaks energiaks varjamatu kirge, loomingulisi ideid ja soove saavutada oma unistusi. Seega, kui sa soovid midagi uut ette võtta, mõtle sellele, kuidas kasutada täiskuu energiat, et kinnitada oma unistusi ning seada endale suuremaid eesmärke.

Kristallide puhastamine ja üleslaadimine täiskuu ajal

Kui sa harrastad kristallide kasutamist, siis tead, et nad vajavad aeg-ajalt puhastamist ja uute energiate kogumist, et toimida tõhusalt ning tasakaalustada sinu energiat. Täiskuu ajal on parim aeg kristallide puhastamiseks ja taaslaadimiseks, sest siis on energia sulle kättesaadav tasuta. Pane oma kristallid öisele tänavale, kus nad saavad otse täiskuu energiat imeks ning puhastavad koos saadud energiatega oma tšakraid ja välju.

Meditatsioon täiskuu ajal

Täiskuu energia saab olla väga tugev ning nõuda meilt suurt vaimset tugevust ja kohalolekut, et sellega toime tulla. Lisaks sellele võivad emotsioonid sel ajal üles kerkida ning tunduda üle jõu käivalt. Seetõttu on meditatsioon suurepärane tööriist täiskuu ajal emotsionaalse ja vaimse tasakaalu taastamiseks. Selle aja jooksul saad sa meditatsiooni läbi viia oma lemmik kristallidega, et veelgi suuremat tulemust saavutada.

Täiskuu ajal rituaalide läbiviimine

Täiskuu energia saab toetada ka rituaale, millega soovitakse luua vaimsed sidemed iseenda ja oma tõelise olemuse vahel. Nende rituaalide üks eesmärk võib olla uue suuna, häälestuse või tasakaalu leidmiseks. Häälestage end sel ajal nii, et saaksite tugeva ühenduse oma sisetundega ja siduda end sügavamalt oma kõrgeima eesmärgiga.

Füüsilise tervise eest hoolitsemine täiskuu ajal

Täiskuu ajal võib kasutada oma keha seisundite hindamiseks. Kui sa oled nende inimeste hulgas, kes teavad, et nende keha väline tsükkel võib sünkroonida kuutsükliga ja tunnevad end mõnel päeval eriti aktiivsetena, siis võid täiskuu ajal keskenduda oma treeningutele. Kuid kui sa tunned füüsilist nõrkust või valu, siis keskendu taastumisele ning leia rahulikud viisid lõdvestumiseks.

Kokkuvõte

Täiskuu ajal on meil palju võimalusi, kuidas oma energiat, mõtteid ja tegevusi optimeerida. Loomulikult tuleb arvestada, et kõigi võimete ja võimaluste kasutamine nõuab palju aega ning pühendumust, kuid tasuks sa võid saada sellest võimsast ajast nii emotsionaalselt kui vaimselt. Kuid peamine on see, et ärka igal hommikul hästi puhkeuna ja vaata päeva pikka.