Nullkulu

Nullkulu

mida teha lastega tartumaal?

Mida teha lastega Tartumaal – Parimad tegevused ja atraktsioonid

Tartu on vahva ja kirgas linn, mis on täis igasuguseid tegevusi lastega aja veetmiseks. Siin on palju erinevaid kohti, kus saate spordi mängimisega aega veeta, teadusasutusi, muuseume ja loomaaedu, mis kõik pakuvad teile vahvaid sekeldusi ja elamusi. Käesolev artikkel on mõeldud just neile, kes otsivad oma järeltulijatele vahvaid ja meeleolukaid ajaveetmisvõimalusi Tartumaal.

Sobivad tegevused – Kompleksne segadus ja stabiilne hoogsus

Kui olete Tartu lähistel ja soovite aega veeta oma perega, siis on teil palju erinevaid võimalusi valida tegevus, mida oma lastega ette võtta. Võtame näiteks Tartu Loomaaia, mille võiksid kindlasti oma perega külastada. Loomaaed paikneb Emajõe ääres ja sealses pargis on tõeliselt ilus jalutada. Loomaaed on avatud aastaringselt.

Koos pargi ja muusemi külastusega võite ka külastada teaduskeskust AHHAA, mis on väga lõbus koht koos lastega aja veetmiseks. AHHAA võib tunduda natuke kallis, kuid see on tõesti väärt seda raha.

Kui soovite nautida aktiivsust looduses, on Tartumaa üks ideaalne koht nautimaks aktiivsust ja adrenaliini. Seal on tõeliselt ilusaid matkaradu, mida võiksite lastega läbi käia, saate korraldada pikniku või võtta kaasa oma jalgrattad, et nautida sõitu vabas õhus.

Tartu pole täielik ilma külastamata kohata ujumisse ja rannas käimisega. Annelinna rannas on ujumine tasuta. See on lihtsalt mõnus jahutav viis oma päeva veetmiseks, pärast mida võiksite oma lapsed üles soojendada, minnes kuskile läheduses olevasse kohvikusse.

Kui olete väsinud lihtsalt loodusest, siis on Tartus palju kohti, kus saab külastada teatreid, kinno või ajaloo muuseume. Näiteks Tartu Linnamuuseumis näete erinevaid ajaloolisi kujundusi ja meeldejäävaid teoseid.

Aktiivsusloomine

Lapse jaoks on tõeline seiklus ka ise midagi teha. Järgnevalt on loetelu, kuidas oma lastele kohandada lahedaid tegevusi Tartumaal.

– Käige teavitamas kõik sünnipäevaaks toredaid kohti Tartus
– Rafting – see on tõeline elamus, aga peate olema valmis mudaseks saamiseks.
– Tartu jäämurdjate tegevus on tõeline külma- ja põnevuselamus. Tuletorni näoga autoga sõitmine kerge jää kattega jõekanalisse on juba selle vaatlemiseks väga põnev.

Lisaks sellele, et lapsed saavad ise asju tegema, on neil ka suurema tõenäosusega võimalik oma seiklusi ja fantaasiaid elusalt kogeda. Tänase päeva ühiskonnas on palju erinevaid võimalusi ja teid, mida lastega koos Tartus näha ja teha. Suurem osa neist on usutav, et jõuate korda seada, ja samaaegselt sobivad ka siit väljaastumiseks. Kõige tähtsam on ju alati see, et teie pere ja lapsed saaksid endid oma otsustes vabalt tunda, et nad oma päeval Tartumaal kogemusi rikastaksid.