Nullkulu

Nullkulu

mida teha tartumaal lastega?

“Mida teha Tartumaal lastega?”

Kui otsite lastele meelelahutust Tartumaal, siis olete jõudnud õigesse kohta. Tartumaa on täis erinevaid tegevusi lastele, olgu see mängupoodides, loomaaedades, parkides või muudes mängukeskustes. Selle artikli eesmärk on tutvustada teile Tartumaa parimaid kohti, kus veeta aega kogu perega.

Aardla Loomapark

Aardla Loomapark on hubane ja kodune loomapark, mis sobib ideaalselt perega külastamiseks. Park on täis erinevaid loomi, nagu kitsed, küülikud, ponid ja kanad. Lisaks loomadele on Aardla Loomapargis ka suur ja turvaline mänguväljak, kus lapsed saavad mängida ja turnida. Park on avatud aastaringselt ja on suurepärane koht lastega ajaviitmiseks.

Aura veekeskus

Aura veekeskus on suurepärane koht, kus veeta kogu päev veekeskuses koos perega. Veekeskusest leiate palju tegevusi lastele, nagu basseinid, liutorud ja veemängud. Lisaks veetegevustele on Aura veekeskuses ka bowlingusaal ja kohvik, kus saab suupisteid nautida. Veekeskus on avatud aastaringselt ja on suurepärane koht lastele meelt lahutamiseks.

Tartumaa Tervisespordikeskus

Tartumaa Tervisespordikeskus on suurepärane koht, kus veeta päev koos perega. Spordikeskusest leiate erinevaid tegevusi lastele, nagu ujumine, sulgpall, lauatennis ja jalgrattamatkad. Spordikeskus on avatud aastaringselt ja on suurepärane koht lastele liikumiseks ja aktiivseks ajaveetmiseks.

Ahhaa teaduskeskus

Ahhaa teaduskeskus on suurepärane koht, kus lapsed saavad õppida teaduse kohta, samal ajal ise katsetades ja uurides. Teaduskeskuses on palju erinevaid näitusi ja eksperimente, mis pakuvad lastele unustamatuid elamusi. Ahhaa teaduskeskus on avatud aastaringselt ja on suurepärane koht lastele õppimiseks ja avastamiseks.

Vudila Mängumaa

Vudila Mängumaa on suurepärane koht lastele, et nautida erinevaid tegevusi nagu batuudikeskus, mängukeskus ja seikluspark. Mängumaa on avatud suvehooajal ja on suurepärane koht perega veetmiseks.

Kokkuvõte

Tartumaa pakub lastele palju erinevaid tegevusi ja kohti, kus veeta aega koos perega. Alates loomaparkidest ja veekeskustest kuni spordikeskuste ja teaduskeskusteni on Tartumaa täis erinevaid võimalusi lastele meelelahutuseks ja õppimiseks. Ükskõik, millist tegevust te eelistate, Tartu maakonna parimad kohad tagavad kindlasti kogu perele lõbusa päeva.