Nullkulu

Nullkulu

mida teha tartus lastega?

Mida teha Tartus lastega

Tartu on koduks paljudele kultuurilistele vaatamisväärsustele ja meelelahutuskohtadele, mis sobivad ideaalselt lastega aja veetmiseks. Kui olete Tartus, ja otsite viise, kuidas oma lastega aega veeta, siis olete õiges kohas. Siin on mõned asjad, mida saate oma lastega mängida, õppida ja avastada.

Tartu Loomemajanduskeskus

Tartu Loomemajanduskeskus on vastuvõtlik ruum, kus on rohkem kui 70 stuudiot, kus töötavad kunstnikud, disainerid ja loomemajanduse spetsialistid. Siin saavad lapsed koos vanematega koos käia uut kunsti ja loomingulisi töökohti. Oluline on see, et Tartu Loomemajanduskeskus on tegelikult lastele sobilik, nad on teretulnud kõikvõimalikele näitustele ja temaatilistele üritustele.

Tartu Linnamuuseum

Tartu Linnamuuseum koosneb mitmest muuseumist, millest igaühes on erineva ajaloo ja teemaga näitused. See on ideaalne koht, kus oma lastele ajaloolisi ja kultuurilisi teadmisi õpetada. Võite oma lastega uurida erinevaid näituseid, vaadata fotograafia ja kunsti näitusi või leida mänge ja dokumente, mis on seotud Tartu linna ajalooga.

Tartu Teaduskeskus Ahhaa

Tartu Teaduskeskus Ahhaa on koht, kus lapsed saavad käega katsuda teadust. Siin on palju interaktiivseid eksponaate, mis pakuvad lõbusat ja samas ka õpetlikku kogemust lastele ja täiskasvanutele. Lapsed saavad õppida erinevate teadusalade kohta, sealhulgas füüsikast, bioloogiast, keemiast ja muust.

Veepark

Veepark hoiab lastele meeleolu kõrgel. Mõned populaarsed asjad veepargis on liumägi, suur bassein, lained ja rulluisutamine. See on suurepärane koht, kus lastega aega veeta kuumade suvepäevade jooksul.

Lõunakeskuse seikluspark

Lõunakeskuse seikluspark on 5-hektariline mänguväljak, millel on rohkem kui 50 erinevat atraktsiooni ja kohati palju erinevaid võimalusi lastele. Siin saavad lapsed seikelda puudel, ronida ronimisrajal ja proovida erinevaid trossatraktsioone.

KartoKaarti

KartoKaart on turismiobjekt, mis asub Laulasmaal, ainult 30 minuti kaugusel Tartust. Siin saavad lapsed end tunda nagu rallijuhid või võidusõidukid. Professional’e koolitajad aitavad teid ja teie vastu saavad osaleda lapsed alates eluaastast.

Spaad

Tartus leidub mitmeid spaasid, nii et kui otsid lõõgastavat aega koos oma lastega, võib lastega spaas lõõgastuda pakkuda nauditavat kogemust. Lastele mõeldud spaades on tavaliselt erinevad basseinid, mängutoad ja muud lastele sobivad atraktsioonid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Tartus on palju ilusaid kohti, mida saate oma lastega koos avastada. Oluline on leida sellised kohad ja atraktsioonid, mis teile meeldib. Tartus on alati midagi huvitavat teha ja ühekskõik, milline on teie laste huvi või eelistus, võib kindel olla, et Tartus on midagi, mis teile sobib. Nii et võtad oma lastega ja avastage see ilus linn täielikult!