Nullkulu

Nullkulu

mida teha stockholmis lastega?

Mida teha Stockholmis lastega

Stockholm on kahtlemata ilus linn, millel on palju pakkuda kogu perele, eriti lastega peredele. Stockholmis võite külastada erinevaid muuseume, pargid, rannad ja palju muud. Käesolevas artiklis anname teile täieliku juhendi selle kohta, mida Stockholmis lastega teha.

Loomaaed

Stockholmi loomaaed on tuntud oma ilusa asukoha poolest, asudes Djurgardeni saarel. See on suurepärane koht, kus veeta päev koos lastega, kui soovite näha paljusid erinevaid loomi. Loomaaed pakub teile võimalust näha haruldasi loomasid, näiteks ookeanist mõõka, kelle nimi on lääne-tsiviil.

Mulle Meck

Mulle Mecki teaduslinn on Stockholmi jaoks suurepärane atraktsioon lastega peredele. See on tuntud oma perekeskse lähenemisviisi poolest, mis tähendab, et see on suurepärane koht kogu pere lõbusaks ajaveetmiseks. Mulle Mecki teaduslinnas saate uurida, experimenteerida ja õppida erinevaid teaduse teemasid.

Junibacken

Junibacken on maagiline koht Stockholmis lastega peredele. See on lastemuuseum, mis asub Djurgardeni saarel. Junibacken pakub teile võimalust külastada Astrid Lindgreni raamatuid, näiteks Pipi Pikksukka, Ronja Rövardotter ja palju muud.

Skansen

Skansen on Stockholmi vanim vabaõhumuuseum, mis asub Djurgardeni saarel. See muuseum on tuntud oma ilusate vaadete poolest ja on suurepärane koht, kus veeta aega koos lastega. Teie lapsed saavad õppida elust Rootsis vanasti.

ABBA muuseum

ABBA muuseum on muuseum, mis on pühendatud sellele kuulsale Rootsi bändile. See muuseum asub lähedal Djurgardeni saarele. ABBA muuseum pakub võimalust lõbutseda ja tantsida koos Abba lauludega. Saate vaadata ka bändi ajalugu ja nende saavutusi.

Kultuuriajaloo muuseum

Kultuuriajaloo muuseum on muuseum, mis on pühendatud Rootsi kultuurile ja ajaloole. See muuseum asub Stockholmis ja pakub teile võimalust uurida täpsust ja elu Rootsi minevikus. Kultuuriajaloo muuseum on suurepärane koht, kus veeta koos lastega lõbus päev.

Vasa muuseum

Vasa muuseum on tuntud oma suurepärase Vasa sõjalaevaga, mis uppus 1628. aastal. Muuseum pakub võimalust uurida laeva ajalugu ja näha seda lähedalt. See muuseum asub Strandvägeni piirkonnas ja on suurepärane koht kogu perele.

Linnapargid

Stockholmil on palju ilusaid linna parke, kus veeta aega ja nautida loodust. Kuningaaias on suurepärased roosiaiendid ja lilleaeda. Humlegårdeni park on suurepärane koht piknikuks ja lõõgastumiseks. Lohrmannssonsi aed on suurepärane koht perega mängimiseks.

Rand

Stockholmil on ka ilus rand – Södermalmi rannake. See rand on suurepärane koht päikese käes aega veeta ja ujuda koos lastega. Södermalmi rannake on suurepärane koht perega lõõgastumiseks ja igapäevaelust põgenemiseks.

Järeldus

Stockholm pakub palju tegevusi lastega peredele, alates loomaaedast, muuseumidest, linnaparkidest kuni randade ja mereäärsete alade lõbutsemiseni. See linn on tuntud oma perekeskse lähenemisviisi poolest, pakkudes erinevate tegevuste ja teemade valikut, mis sobivad kogu perele. Stockholmiga tutvumine lastega on kindlasti suurepärane võimalus veeta aega koos perega. Sellel linnal on palju pakkuda ning hea planeerimise ja hea ettevalmistuse abil saate veeta lõbusa ja meeldejääva aja nii vanematele kui ka lastele.