Nullkulu

Nullkulu

mida teha tallinnas lastega?

Mida teha Tallinnas lastega?

Tallinn on täis erinevaid põnevaid tegevusi, kuid kust alustada, kui olete siin koos lastega? Siin on mõned soovitused lõbusateks tegevusteks Tallinnas koos lastega.

Tallinna Suurteater
Tallinna Suurteater on suurepärane koht lastele, kus nad saavad nautida lõbusaid muusikalisi etendusi. Seal näidatakse mitmesuguseid lastele suunatud lavaetendusi erineva kestusega ja need sobivad lastele vanuses kolmest kuni kaheksa aastani. Talvekuudel pakub Tallinna Suurteater oma Aida tänaval asuvas kinos iganädalast matinee kino, kus näidatakse lastefilme.

Loomaaed
Tallinna Loomaaed on suurepärane koht lastele. Seal saavad lapsed tunda loomade eksklusiivset maailma ja elu. Lisaks saavad nad vaadata linde ja erinevaid taimi. Loomaaia erinevates osades on ka hulgaliselt mänge ja väljakutseid, millel on kogu perele lõbus.

Tallinna vanalinn
Tallinna vanalinn on suurepärane koht, kus lapsed saavad oma silmaga näha ajaloolisi hooneid ja tänavaid. Vanalinnas leidub ka hulgaliselt erinevaid käsitööpoode, kus lapsi jälgides saab nendega rääkida ajaloost ja kultuurist. Vanalinn on koduks lahketele inimestele, kes räägivad lastele lugusid ajaloo ja kunsti kohta linnas.

Looduslelus
Looduslelus on lõbus laste tegevus Tallinnas, kus nad saavad nautida loodusega mängimist. Seal on erinevad tegevused igas vanuses lastele, sealhulgas labürindid, puud, mullivannid, liumäed ja pallid. See koht tagab lastele igas vanuses põnevuse ja lõbu.

Seikluskeskus
Seikluskeskus pakub palju põnevust ja mängu lastele. Erinevate ronimisrajatiste ja batuutidega saavad lapsed nautida seiklusi ja sportimist. Seikluspark pakub ka üritusi sünnipäevadeks ja muudeks erilisteks sündmusteks lastele.

Teletorn
Teletorn pakub lastele ainulaadset vaadet Tallinna linnale. Tornist avaneb kaunis vaade linnale ülevalt ja lapsed saavad nautida seda võimalust oma silmaga näha. Teletorni all on ka kohvik, kus saab nautida head toitu ja vaikset aega.

Kokkuvõte
Ülaltoodud tegevused on vaid osa sellest, mida Tallinn lastele pakub. Kõik need võimalused lubavad lastel nautida koos perega erinevaid lõbusaid tegevusi ja kogemusi. Lapsed naudivad kindlalt erinevaid võimalusi, alustades ajaloost ja loodusest kuni seikluskeskuse ja muusikani. Võtke kogu Tallinna võit ja koguge perega meeldejäävaid mälestusi!