Nullkulu

Nullkulu

mida teha lastega harjumaal?

Mida teha lastega Harjumaal

Harjumaa on Eesti pealinnast Tallinnast ümbritsev maakond, kus on palju tegevusi lastega lõbusalt aja veetmiseks. Lastega Harjumaal võib külastada loomaaiasid, avastada muuseume või mängida lastekeskustes. Kui otsite viise, kuidas oma lastega aega veeta, siis lugege edasi, sest siin on mõned soovitused, mida saate Harjumaal külastades teha.

Loomad ja loomaaed

Kõik teavad, et lapsed armastavad loomi ja loomaaiad on suurepärane koht nendega tutvumiseks. Harjumaal on kaks loomaaeda, mida tuleks kindlasti külastada, kui olete loomasõber.

Tallinna Loomaaed on Eesti suurim loomaaed, mis asub Tallinna linna südames ning see asutus on koduks mitmele liigile alustades ahvidest kuni jääkarude ja elevanditeni. Siin on ka laste loomaaed, kus on võimalik minna loomadega vahetult tutvuma.

Lisaks on Harjumaal ka Tallinna loomaaeda lisaks veel ka samamoodi põnevat loomaaeda Nõmmel, mis on väiksem kuid samuti huvitav koht lastega külastamiseks.

Mängukeskused

Kui soovite viia oma lapsed tegevust täis ruumi, kus nad saavad joosta, mängida ja lõõgastuda, on Harjumaal palju mängukeskusi.

KidZania, mis asub Ülemiste keskuses, on lastele mõeldud mängukeskus kestab terve päev ning seal on võimalik mööda linna seigelda, erinevates töökohtades kogemusi omandada.

Teine vahva mängukeskus on Alliku Põrgu, mis asub Harku vallas, on kohaks kus ka vanemad said ise lapsena käia ja mängida ronimismänguiglusid ning batuute.

Muuseumid

Harjumaal on mitmeid muuseumeid, mis sobivad ideaalselt lastele, kus neil on võimalik kogeda valdkondade erinevaid külgi.

Esimene muuseum, mis tuleb pähe, on Lastemuuseum, mis asub Tallinna vanalinnas. See on suurepärane koht lastele, kus saab näidata ajaloo- ja kultuurialaseid näitusi ning kus lapsed saavad õppida erinevate käsitöötehnikate ja mängude kohta, mis olid populaarsed erinevates ajastutes.

Lisaks sellele sobib ka Lennusadam, kus on võimalik tutvuda erinevate mereriikidega ja asjaolu et siin tutvustatakse neid põnevate näidiste ja interaktiivsete näidetega, on kindlasti ka lastele põnev.

Seiklusraja külastamine

Kui teie lapsed armastavad seiklusi ja väljakutseid, siis peaks Harjumaal kindlasti külastama seiklusrada. Seiklusradadel on erinevaid väljakutsevariante ja orienteerumisrajasid, kus lapsed saavad aktiivselt aega veeta.

Lisaks on ka seiklusrada vanemapide jaoks huvitav elamus!

Kokkuvõte

Need on mõned parimad lastele sobivad tegevused Harjumaal, kuid on palju rohkem asju, mida selles maakonnas teha. Oluline on meeles pidada, et kõige tähtsam on laste lõbustamine ja meelelahutus. Nii et kui otsite viise, kuidas oma lastega aega veeta, siis Harjumaa on koht, kus leidub palju põnevat!