Nullkulu

Nullkulu

mida teha helsingis lastega?

“Mida teha Helsingis lastega” – Laste jaoks parimaid tegevusi Helsingis

Kui otsite ideid, mida teha Helsingis lastega, siis on teil vedanud! Helsingi on täis mitmesuguseid huvitavaid tegevusi, mis sobivad igale vanusegrupile. Allpool on mõned parimad lastega seotud tegevused, mida Helsingis leida võib.

Tutvuge Linnanmäki lõbustusparkiga

Linnanmäki lõbustuspark on Helsingis populaarne, eriti lastega perede seas. See teemapark koosneb erinevatest atraktsioonidest, alates kergesti ligipääsetavatest laste mänguväljakutest kuni palju adrenaliini pakkuvate suurte seiklusteni. Muuhulgas leiab sealt meelelahutusparki, kus on üle 40 atraktsiooni, sealhulgas rulluisutamine ja amphitheatre zig zag. Kui otsite emotsioone täis päeva, siis külastage kindlasti Linnanmäki lõbustusparki.

Avastage Loodusmuuseumit

Helsingi Loodusmuuseum on suurepärane koht lastele, kes armastavad loodusõpet. Muuseumis saate tutvuda erinevate looma- ja taimeliikidega, õppida loodusvaradest ning vaadata paljusid loodusfotograafia näiteid. Muuseumis on ka interaktiivseid tegevusi, mille abil lapsed saavad õppida oma keskkonna kohta palju huvitavat.

Naeri Seurasaares

Seurasaari on suurepärane koht, kus lapsed saavad loodusest lähemalt tutvuda. Saarel võib näha erinevaid loomi, sealhulgas hirve, kitsi ja sarnaseid. Samuti on saarel piknikuplatsid, matkarajad ja võimalus õppida uusi asju linnulennult. Seurasaar on suurepärane koht, kus veeta mõnus päev koos pere ja lastega.

Tutvuge Helsingi linnaga

Helsingi linn on täis ajalugu ja kultuuri, mida saab lastele õpetada. Laste jaoks on parim võimalus tutvuda Helsingi linnaga suure bussiga, millel on katusel avatud ovaalaknad. Selline ekskursioon on palju lõbusam ja huvitavam kui tavaline jalutuskäik. Samuti on võimalik külastada Soome Rahvusmuuseumi, mis annab hea ülevaate Soome ajaloost.

Külastage Soome Meremuuseumi

Soome Meremuuseum on suurepärane koht, kus tutvuda meretuulte ja- aegade ajalooga. Muuseumil on mitmesuguseid näidiseid, alates meresõitjate eluaseme ostunäidistest kuni meelelahutuspargi vahemikuni, näiteks vesilasked ja sook.

Lõppkokkuvõttes on Helsingis lastega palju teha. Alates põnevatest vaatamisväärsustest kuni lõbusate meelelahutusparkide ja muuseumideni – Helsingi on ideaalne koht, kus veeta meeldejääv päev koos pere ja lastega. Kui otsite Helsingis juhiseid, mida teha lastega, siis tõenäoliselt leiate oma lemmikud meie nimekirjast. Helsingi ootab teid koos lastega uutele seiklustele!