Nullkulu

Nullkulu

mida mehed tegelikult tahavad?

Mida mehed tegelikult tahavad

Meeste mõistmine on alati olnud väljakutseks naistele. Kuid teadmiste omandamine, mida mehed tegelikult tahavad, võib teie suhte elu muuta. Kui teile meeldiks teada saada, millega mehed tavaliselt rahulduvad ja mis paneb nad armastust otsima, siis olete õiges kohas.

Kuid enne, kui me hakkame uurima, mida mehed tegelikult tahavad, on oluline selgitada, et ükski mees ei ole teise moodi. Kuigi on olemas ühised jooned, mida paljud mehed jagavad, on tõde see, et iga mees erineb ning soovib ja vajab erinevaid asju. Siiski, kui mõistate nende igapäevaseid soove ja vajadusi, võite oma suhte tugevusele kaasa aidata.

Tegelikult on paljude meeste vajadused lihtsad ja ilmsed. Käesolevas artiklis saate teada, mida mehed tegelikult tahavad ning kuidas saate nende vajadustega vastavuses olla.

Armastus ja kiindumus

Kuigi armastus ja kiindumus tunduvad ilmselgelt kohal, on need ikkagi meeste jaoks väga tähtsad. Mehed otsivad tihti oma kallimaga lähedust ning soovivad, et neid armastataks ja hoolitsetaks nende eest.

Kuidas saate selle vajaduse rahuldamiseks kaasa aidata? Üks võimalus on suhestumine läbi helluse ja tunnustuse. Kuid ärge unustage ka seda, et suhtes peaks olema vastastikune armastus- ja kiindumustunne.

Austus

Austus on veel üks asi, mida mehed tegelikult tahavad. Kuigi meeste ja naiste suhtes palju erinevusi pole, võib olla raske mõista, miks meestele on austus nii oluline.

Tavaliselt tähendab austus seda, et naistel tuleks austada meeste iseseisvust ja otsuste tegemist. Mehed tahavad olla ise oma elu peremehed. Austus võib ka tähendada, et naised peaksid olema meeste jaoks emotsionaalselt kättesaadavad ning võimaldama neil vajaduse korral oma tundeid väljendada.

Ausus ja usaldusväärsus

Ausus ja usaldusväärsus on veel kaks asja, mida mehed sageli väärtustavad. Mehed tahavad, et nende partnerid oleksid ausad ja tõelised. Usaldusväärsus aitab meestel tunda end turvalisemalt ning võimaldab neil suhet paremini tajuda.

Kui soovite meestele näidata, et te olete nende jaoks aus ja usaldusväärne, tuleb alustada suhtlusest. Suhtluse aitamiseks võiksite kaaluda terminite selgust ja seda, et räägite asjadest nii, nagu nad on.

Partnerlus

Mehed tahavad olla suhetes partnerid. See tähendab, et nad otsivad võrdsust ja koostööd suhtes. Partnerlus suhtes võimaldab mõlemal partneril jagada nii kohustusi kui ka rõõme paremini.

Kui soovite oma partnerile näidata, et te olete tema jaoks võrdne partner, proovige aidata tal tema igapäevaste kohustuste, nagu koristamine või toiduvalmistamine, täitmisel. Jagage mõlema jaoks ühist huvi, nagu ühist hobi, ning minge koos välja lõbusalt aega veetma.

Füüsiline ligitõmme

Füüsiline ligitõmme on lihtsalt osa olemusest, hormoonidest ja meeleolust, seda ka meestel. Kuigi isikupärastatud lähedus võib tähendada erinevaid asju, näitavad uuringud, et see võib suhetele tugevasti kaasa aidata.

Romantilised gesterid ja füüsilist lähedust võib meestele tõesti meeldida. See võib sisaldada hellitusi, suudlemist, kallistamist, käehoidmist jne. Seega, kui soovite oma suhte tugevust parendada, võite proovida sagedamat füüsilist lähedust.

Kuulamine

Kuulamine võib tunduda väga tavaline, kuid tegelikult on see võimas vahend, mis võib mehi suhtes hoida. Mehed tahavad tunda, et naised kuulavad, mida nad räägivad.

Üks parimaid viise, kuidas oma partnerile näidata, et olete tema jaoks kogu tähelepanu olemas, on lihtsalt kuulata teda kui ta räägib. Ärge katkestage oma partnerit ja proovige mõista, mida ta öelda tahab.

Praktilisus

Praktilisus võib olla tõeline rahusti meeste jaoks. Mehed sageli soovivad, et naised oleksid praktilised ning suudaksid lahendada igapäevaseid või ootamatuid probleeme.

Selle näiteks võib olla abi kodutöödes, autoremondiga, või abistada rahaliste probleemide korral. Kuigi see tähendab paljude naiste jaoks lisatööd, võib depressioonis partnerite jaoks see olla oluline samm tagasi võlgades või sealt välja liikumise suunas.

Kokkuvõtteks

Kokkuvõtteks võib öelda, et mehed tahavad endale väga palju. Armastust, austust, ausust ja usaldusväärsust, füüsilist lähedust, partnerlust ja praktilisust. Ehkki need, nagu märgitud, võivad erineval mehel erinevalt illustreerida.

Kuid üks asi on selge, nimelt suhted ei põhine kunagi ainult ühel osapoole soovil. Kõik osapooled peavad soovitud soove järgima ning nende suhete raames tegutsema. Kui olete leidnud endale mehe, kes soovib saada seda, mida paljud mehed tahavad, siis pole see keeruline, lihtsalt järgige ülalpool antud juhiseid.