Nullkulu

Nullkulu

miks mehed petavad?

Miks mehed petavad – saladused, põhjuste avamine ja lahendused

Suhted on keerulised ning vajavad palju tööd ja pühendumust, kuid kahjuks isegi siis, kui sa ise endast parima annad võib see kõik korraga kokku variseda. Üks peamisi probleeme, mis on olemasolevatel suhetel saavad puruneda, on petmine. Kuigi petmine ei ole soo või rahvusega seotud, siis just mehed on see kes selles suhtes tavaliselt esiplaanil. See artikkel uurib, mis on petmise põhjused ja viisid, kuidas muuta suhteid tervislikumaks.

Teadlased leidsid, et 25% abielumeestest petavad oma partnereid, kuid see on ainult number, väga erinevate inimeste suhetes on kogenud petmist. Paljud paarid arvavad, et neil ei ole suhteprobleeme, kuid tegelikult võib kummalgi osapoolel olla midagi, mida nad ei räägi välja. Peamine küsimus, mida naised küsivad on: miks mehed petavad?

Üks peamine põhjus sellele on kiusatus. Mehed on tihti sellega silmitsi, et neid tõmmatakse kõrvale kõigil elualadel, nagu tantsuklubid, tööreisid, ööläbiminekud ja ka lihtsalt sotsiaalsed koosviibimised. Kui kaaslane ei ole kohal, siis võib kiusatus olla lihtsalt liiga suur. Kuid kiusatus ei ole ainus põhjus.

Teine peamine põhjus on suhte rutiin. Kui suhe on muutunud igavaks ja rutiinseks, siis on meestel tung teiste naiste järele. Mehed tunnevad tõelist puudust elavast ja põnevast seksist, mida nad enam oma praeguse partneri juures ei leia. Seega hakkavad nad otsima teisi naist, kellega seda kogeda.

Kolmas põhjus on ebakindlus. Kui mehed tunnevad ennast ebaõnnestununa või ebaatraktiivsetena, siis võivad nad otsida kinnitust hoopis teistest naistest, kes neid vastupidiselt oma praegusele partnerile kinnitada saavad.

Kuidas aga petmist vältida? Esiteks on oluline teada, millised on teie suhte nõrkused ja alustada sealt. Kui rutiin muudab teid ebakindlaks, võtke ette midagi uut, proovige koos uusi asju. Austus on oluline, teadke, millal ja kuidas oma partnerit austada, ja sellest kinni pidada. Kommunikatsioon on ka essentsiaalne, rääkige oma partneriga ausalt oma tunnetest, tsenseerimata ja hoiduge salajaste otsuste tegemisest.

Kui leiate, et pettumine ikkagi aset leidis, siis ei ole see tavaliselt märk sellest, et teie suhe peaks lõppema. Inimesed vigastavad teineteist, kuid on oluline suudada andestada ja minna edasi. Alateadlikult võib petmine olla signaal sellest, et suhe vajab põhjalikku parandamist. Lihtsalt öeldes, petmine võib olla võimalus teha oma suhteid tervislikumaks ja püsivamaks.

Lõpetuseks on oluline märkida, et mehed, nagu ka naised, on ainulaadsed, seega ei ole trikki, kuidas petmist alati vältida. Kuid suhe peab olema täis armastust, nõuetekohast pühendumist ja ausust, et kaks inimest saaksid õnnelikuna koos elama hakata. Teadmine, mis mehi petma ajendab, on parim viis nende käitumise mõistmiseks ja suhete tervislikuks muutmiseks.