Nullkulu

Nullkulu

mida naised tegelikult tahavad?

“Mida naised tegelikult tahavad”
Naised on ühed kõige keerulisemad olendid planeedil Maa. Õnneliku ja terve suhte rajamine on väljakutseks igale mehele, kes üritab mõista naise soove ja vajadusi. Kuid tegelikult on naised palju lihtsamad, kui arvata võib. Selle asemel, et õppida salajasi trikke, on oluline mõista nende vajadusi ja olla püsiv. Mis on naised tegelikult otsivad ja mida tähendab see meie igapäevaelus?

Suhete kindlustunne
Naised tahavad tunda ennast kindlana oma suhetes. See tähendab, et nad soovivad, et mees oleks pühendunud ja usaldusväärne, teeks neid tundma armastatuna ja hoituna. Samuti tahavad naised, et nende partner väärtustaks nende arvamust ning oleks valmis kuulama ja toetama.

Maksimaalne tähelepanu
Naised tahavad oma partnerilt täielikku tähelepanu. Mõnikord piisab sellest, kui ollakse koos filmi vaadates või jalutusel käies. Naised hindavad, kui mehed on valmis veetma aega koos nendega, ja kui nad on valmis tõesti kuulama, mida nad ütlevad.

Armastus ja kiindumus
Kõigist asjadest, mida naised kõige rohkem tahavad, on armastus kindlasti kõige tähtsam. Lisaks tavalistele “ma armastan sind” kinnitusavaldustele otsivad naised ka füüsilist kinnitust suhtele – nendega käest kinni hoida, kallistada ja paitada.

Avatus ja usaldus
Naised tahavad tunda, et nende partnerid on neile avatud ja jagavad oma mõtteid ja tundeid. Usaldus on üks suhte alustalasid, ning kui suhetes valitseb usaldus, võib see ka tuua lähedust ja intiimsust.

Eneseväljendusvõime
Oma mõtete ja tunnete väljendamine on naiste jaoks oluline – seda nii oma sõpradele kui ka partnerile. Seetõttu on oluline, et mees nende mõtteid ja tundeid kuulaks ja neid väärtustaks. Selle asemel, et lahkuda olukorrast, mida nad ei mõista, võiksid mehed proovida vähemalt mõista, kust naised tulevad.

Lähedus ja intiimsus
Naised soovivad tunda end oma partneriga lähedastena ning seetõttu on füüsiline puudutus ja intiimsus suhetes väga oluline. Sellised žestid nagu käest kinni hoidmine, kallistamine või siis seksuaalne lähedus aitavad kaasa läheduse loomisele.

Toetusigatsus
Naised vajavad teistpoolt ka toetust. Olgu naised siis stressi all tööl, terviseprobleemidega või tegevusega, mida nad seni varem ei ole proovinud, toetuspõhine partner on suureks abiks. Kuid see toetus peaks jääma praktilistele asjadele: nutud ja nutumistelgus võib naisi hoopis eemale peletada.

Austus ja enesehinnang
Naised soovivad, et neid austatakse, hinnatakse ja pühendutakse nende vajadustele ja soovidele. Oluline on austada naise enesehinnangut ning seda ei tohi alandada, olgu siis koduste või teiste majapidamistööde jaoks. Samuti on oluline, et mehed näitaksid välja austust oma väljavalitu lähedaste pereliikmete ning sõprade vastu.

Kokkuvõtteks: mehed, kes soovivad loodada õnnelikku ja terve suhet naisega, peaksid keskenduma suhete kindlustundele, tähelepanule, armastusele, avatusele ja usaldusele, eneseväljendusvõimele, lähendusele ja intiimsusele ning toetuse pakkumisele. Austus ja enesehinnang on samuti suhetes olulised. Sellepärast on tähtis mõista, et naised ei otsi mitte kõige keerukamat, vaid seda, mis on kõige olulisem ja kõige sügavam. Olles sensitiivne ja siiras, on mees valmis tegema mis iganes, et naine tunneks ennast armastatuna ja õnnelikuna.