Nullkulu

Nullkulu

mida naised voodis tahavad?

“Mida Naised Voodis Tahavad”: Kõiki Pisidetaile Arvesse Võttes

Soodsast seksist rääkimine on midagi, mida meie ühiskonnas palju ei tehta. Paljudel inimestel on raske rääkida oma partneritega sellest, mida nad tahavad ja vajavad, kui tegu on intiimsusega. See tõsiasi tõi meid on siia – kuidas täpselt mehed saaksid naiste vajadusi rohkem mõista?

Üks suurimaid vigu, mida mehed teevad, on kalduvus rääkida ainult iseendast. Kuigi see võib tunduda solvava ja lihtsakoelisena, on see sageli see, mis juhtub paljude paaride vahel. Meeste jaoks on tihtipeale raske mõista, mis naised üldse tahavad ja oluline on see, et me kuulaksime, kui nad räägivad.

Seega, et aidata mehi mõista “mida naised voodis tahavad” on oluline arvesse võtta nende soovide kõiki pisidetaile. Allpool on esitatud mõned soovitused selle kohta, mida naised tahavad ja vajavad voodis olles.

Kommunikatsioon

Selle artikli esimene punkt: kommunikatsioon on võtmeks. Selle asemel, et arvata, mida teine inimene tahab, oleks parem küsida! Kui naised suudavad end väljendada ja mehed näitaksid huvi, siis see oleks esimene samm paremate, rahuldustpakkuva ja intiimse seksi suunas.

Seksimänguasjad

Mänguasjad on voodis sageli teretulnud. Naised otsivad midagi enamat ja seda mida partner või mees neile pakub, kui lihtsalt meest enda kõrval magamas. Selle asemel, et tunda ennast piinlikult või ebakindlalt, võib seksimänguasjade kasutamine aidata paarisuhtele lisa põnevust lisada.

Kvaliteetne eelmäng

Eelmäng on paljude naiste jaoks kriitilise tähtsusega. Mehed peavad suutma luua emotsionaalselt lähedase keskkonna ja kuidas teatud nerveid enne seksi stimuleerida, et naised saaksid tõesti naeratada. On tõsi, et eelmäng kulutab rohkem aega, kuid tulemus on seda väärt.

Erinevad poosid

Erinevad poosid voodis on lõbusad ja põnevad. Mida rohkem poose, seda rohkem rõõmu. Partneri poolne uute asjade proovimine tekitab mujal meeldivalt kogemusi, mis aitavad kaasa ideede vahetusse ja loob uusi ideid sellele, mis voodis toimub.

Naise keha uurimine

Kõige parem seks algab sellest, kui mehed mõistavad naiste keha – kuidas naiste keha reageerib voodis ja mida nad eelistavad. See võib aidata meestel luua suhte, mis on rohkem ühendatud puudutuste ja muud suhtlemistega.

Rohkem funktsionaalsust

Lisaks eelnevatele punktidele peavad mehed olema ka funktsionaalsed, kui tegu on seksi puudutavate asjadega. Võimalikult lihtne ja intuitiivne suhtlemine loob suurema naudingute tundmise. Intuitiivsus ja tugev sisemised väärtused lasevad tihedalt ühenduses olla.

Pettumuste vältimine

Naised peavad oma partnerite jaoks rääkima ka sellest, mida nad ei soovi tehes teha, et nad saaksid aega kasutada rohkem selle jaoks, mis neile meeldib. Pettumuste vältimine on oluline samm selle poole, et ka partnerid saaksid rohkem öelda oma soovidest.

Selles artiklis vaatasime lähemalt, mida saab teha, et need “paremad” ootused voodis võiksid rahuldust pakkuda ja rohkem meeleolusid tekitada. Suurim viga, mida mehed teevad, on liialt rääkides iseendast ja seetõttu ei kuule naised tihtipeale piisavalt, et oma vajadusi ja soove väljendada. Kommunikatsioon, erinevad poosid, mänguasjad jne on kõik vaid tähtis tükk puzzlest, kui rääkida sellest, kuidas “mida naised voodis tahavad”.