Nullkulu

Nullkulu

mida mehed naistele ei räägi?

“Mida mehed naistele ei räägi”

Suhtlemine on igas inimestevahelises suhtluses äärmiselt oluline. Kuid sageli räägivad mehed naistega vaid piiratud tõsiasjadest ning avavad endast vaid piiratud infot, mis võib naistele olla kahjulik. Miks see nii on? Sellele küsimusele vastamiseks on vaja mõista, kuidas toimub side meeste ja naiste vahel ning millised on ühiskonna poolt kehtestatud normid ja ootused.

Mõistmiseks, miks mehed naistele piiratud infot jagavad, on vaja mõista, kuidas mehed on ühiskonna poolt üles kasvatatud. Meeste jaoks on paljud emotsioonid nagu haavatavus, õrnus ning tundlikkus suures osas kultuuriliselt keelatud või neid seostatakse vaikivusega. Seetõttu on mehed tihti õppinud jätma oma emotsioone enda sisse ning jagavad vaid pinnapealset infot ilma, et nad avaksid ennast.

Sellel teemal on mitmeid aspekte, mida mehed naistele ei räägi. Kõige tavalisemad on:

Nende emotsioonid: Meeste jaoks on nende emotsioonide väljendamine keeruline. Kuid naiste jaoks on oluline näha mehe tõelist mina. Kui mees ei räägi oma emotsioonidest, on naisena keeruline teda mõista ja suhestuda.

Nende minevik ja kogemused: Paljud mehed ei soovi oma minevikust rääkida, kuna see võib neid haavatavaks muuta. Samuti võivad nad tunda, et nende minevik ei ole naise jaoks tähtis ning ei soovi sellest rääkida.

Nende hirmud ja ebakindlus: Mehed kipuvad sageli varjama oma hirme ja ebakindlust, kuid need võivad olla väärtuslikud teadmised, mida tulevases suhtes arvesse võtta. Oluline on teada, kuidas mees neid tundeid väljendab ning kuidas neid tõhusalt käidelda.

Nende ambitsioonid ja unistused: Mehed võivad unistused ja ambitsioonid maha suruda, kuna pelgavad, et naine ei taju neid nii, nagu nad soovivad. Kuid naise jaoks on oluline teada partneri tulevikuplaanidest, et mõista, kuidas oma sidet tugevdada.

Nende suhtumine suhetesse: Mõned mehed kipuvad rääkima vaid enda osast suhtes ning ei sheeri oma tulevikuplaane naisel. Kuid see võib tekitada segadust ja muuta naise tundlikuks.

Enne suhte loomist on oluline arvesse võtta, et mehed ja naised suhtlevad erinevalt ning neil on erinevad ootused teise poole suhtes. Meeste jaoks on väljendamine keeruline, kuid see ei tähenda, et naisena poleks võimalik oma partneriga kontakti saavutada. Oluline on juhinduda üldisest hoiakust ja üksteist usaldada.

Kokkuvõtteks võib öelda, et suhtlemine on iga tervisliku ja stabiilse suhte oluline alus ja võti. Kui mehed suudavad oma emotsioone ja tundeid naisele avada, siis arvestades vastastikkusega, saavutatakse suhetes palju rohkem harmooniat ja teineteise mõistmist.