Nullkulu

Nullkulu

mis naistele meeldib?

Mis naistele meeldib

Me kõik oleme omamoodi. Inimesed erinevad teineteisest väga palju ja samuti nii meeste kui ka naiste eelistused. Kuid see ei tähenda, et me ei saaks rääkida naistele meeldivatest asjadest.

Kui me räägime asjadest, mis naistele meeldivad, siis peame arvestama sellega, et naiste eelistused võivad olla erinevad. Meil pole universaalset valemiteavet, kuidas meeldida kõigile naistele. Teisest küljest saame vaadelda objektiivselt, milliseid ühiseid jooni on naiste eelistustes. Siin on umbkaudne loetelu asjadest, mis naistele meeldivad.

Kallistamine

Üks kõige tähtsamaid asju, mis naistele meeldib, on kallistamine. Paljud naised tunnevad end turvalisena ja hoituna kallistades kedagi, keda nad armastavad. See ei pea olema tingimata romantiline kallistus, ka sõpradele võib kallistamine olla südamlik.

Komplimendid

Iga naine tahab tunda, et ta on ilus, nutikas ja huvitav. Seetõttu on komplimendid olulised. Muidugi ei taha naised kuulda ainult komplimente oma välimuse kohta, vaid ka oma saavutuste kohta.

Ei sobi unustada, et komplimentide andmiseks peab olema siiras, tõsine sees ja mitte teeseldud. Valelikud ja silmamoondused aktsepteerivad ainult halastust.

Ausus ja usaldusväärsus

Naiste jaoks on väga oluline suhtlemine, mis põhineb avatud ja ausatel suhetel ning usaldusel partneri suhtes. Kui naine tunneb, et teda austatakse, siis ta tõenäoliselt austab sind ka tagasi. Olge alati ausad oma partneri vastu ja ärge varjake midagi, mis võib suhet kahjustada.

Mõistmine ja austus

Naised tahavad olla teiste inimeste poolt mõistetavad ja austatavad. Kui sa hindad oma naist, siis tee seda teatavaks. Kuula tema mõtteid ja arvamusi. See näitab tema vastu sügavat lugupidamist kui ka mõistmist.

Kvaliteetaeg üksi koos

Naiste jaoks on oluline olla koos partneriga nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kvaliteetne aeg kahekesi, kas siis restoranis, kunstinäitusel või mõnes muus lõbusas asukohas, on naisele üks olulisemaid asju. Koos veedetud aeg annab võimaluse lihtsalt koos olla ja nautida üksteise seltskonda.

Komplimentidesse ei ole kaasatud naiste väliseid omadusi, selliseid asju nagu nende kehakuju või juuste värv. Selle asemel sa seda, mida naine tegelikult teeb. See tähendab seda, et sa hindad teda selle järgi, mida ta on jõudnud saavutada või omadustevõrgustikus.

Seiklused ja uued kogemused

Paljud naised armastavad elu täis avastamist ja seiklusi. Uued kohtumised, mitmekülgsed reisid, uued hobid või õppimisvaldkonnad on kõik asjad, mis võiksid naisi paeluda. Uued kogemused pakuvad naistele uusi vaatenurki ja elurõõmu.

Olulist võib pidada ka seda, et peaaegu kõik naised armastavad üle kõige individuaalsust ja oma isiklike ideede teoks tegemist. Kui teie naine juba varasemalt näeb, et olete ka tema isiklike ideede suhtes positiivsed, siis siis on teil suur võimalus võita temalt palju sümpaatiat.

Lõpetuseks

See oli ülevaade sellest, mis naistele meeldib. Soovitame märkida konkreetsed soovid ja vajadused. Kuula oma partnerit, olla avatud ja julgeda uusi asju teha koos. Kui märkad, et olete oma naisele kingituseks leidnud just sellised “meelepärased ja vajalikud” asjad, siis siis pole isegi kehvem päev võimeline teda koormama.