Nullkulu

Nullkulu

mida mehed tahavad raamat?

Meeste mõtteid ja soove saab kohata erinevatel hinnangulistel küsitlustel ning uuringutel. Siiski ei pruugi need alati tähendada seda, et kõik mehed ühtmoodi mõtlevad ja käituvad. Isegi kui üldistused on kindlad, siis kindlasti leidub igal mehel ka oma individuaalsed soovid ja eelistused. Siiski võib meeste käitumises teatud mustrid leida, mistõttu seda teemat on uurinud paljud eksperdid ning sulle sellest lugemiseks kokku pannud täieliku ja põhjaliku artikli.

Mida mehed tahavad? Äkki on sul isegi kuidagi keeruline seda määratleda, kuid tõenäoliselt leidub mõningaid universaalseid soove, mida nii mõtted jagavad. Oleme kokku pannud selle artikli, et uurida ja selgitada, mida tänapäeva mehed täpselt tahavad ja millistest soovidest võid ise teadlik olla erinevates suhetes?

Mehed tahavad emotsionaalset turvalisust

Enamik mehi otsivad oma partneris rahu ja turvatunnet, et tunda end õnnelikuna ja suhetes mugavalt. See tähendab, et nad tahavad tunda, et nende partner on turvaline kaaslane, kellele nad saavad loota ja jagada oma rõõme ja muresid.

Mehed tahavad füüsilist intiimsust

Füüsiline intiimsus on osa iga tervisliku suhte aluspõhimõtetest, seega on see ka meestele oluline. See hõlmab mitte ainult seksi, vaid ka suudlemist, hellitamist ja kaisutamist. See on viis, kuidas mehed oma partneritele lähedasi tunnevad ja soovivad, et naised näitaksid armastust mitte ainult sõnades, vaid ka füüsilistena.

Mehed tahavad olla tähelepaneliku partneriga

Mehed tahavad tunda, et nende partner näitab neile tähelepanu ja tunneb vastastikust huvi nende suhte ja igapäevaelu vastu . See võib olla nii tähtsusetu kui ka suur ettevõtmine, kuid see on oluline, et mehed tunneksid, et nende partner hoolib neist tõesti.

Mehed tahavad olla vabad

Ka ise olemine on tervisliku suhte osa. Mehed tahavad tunda, et nende suhe ei määratle neid täielikult ning nad saavad jätkata tegevusi, mida nad naudivad ja tähtsaks peavad, olgu selleks siis hobid, treeningud või töö. Nii on neil lihtsam leida tasakaal oma suhte ja isikliku elu vahel.

Mehed tahavad usaldusväärset partnerit

Usaldus väga oluline igas suhtes ning seda peavad selle edukaks toimimiseks mõlemad pooled usaldusväärseks. See tähendab, et mehed tahavad tunda, et nende partner räägib neile tõtt ja hoiab enda lubadusi, et neile on antud selge pilt sellest, mis järgmiseks tuleb, ja et nad saavad olla kindlad oma partneri kavatsuste suhtes.

Mehed tahavad austust

Tähtis on, et suhtes oleks respekt, seda nii iseenda vastu kui ka partneri eest ja nende otsuste ja elukäigu suhtes. Mehed hindavad naiste austust enda suhtes, nende arvamuste kuulamist ning tuge ja toetust oma elus.

Kokkuvõtteks

Meeste soovide ja vajaduste mõistmine on suhte hoidmiseks väga oluline. Samuti on oluline meeles pidada, et igal mehel on oma individuaalsed tõekspidamised, millest kinnipidamine on tema jaoks võib-olla eriti oluline. Seega on miski kindlasti hästi, et neid soove aeg-ajalt läbi rääkida ja mõista, kuidas suhet edasi arendada.