Nullkulu

Nullkulu

mida kanda pulmas külalisena?

“Mida kanda pulmas külalisena” – Kuidas stiilis hoida ja nõuetekohaselt riietuda!

Pulma kutse on käes ja nüüd tuleb mõelda sellele, mida selga panna. See on eriti oluline, kui oled kutsutud pulma külaliseks, kuna soovid pidulikult riietuda, kuid mitte pruutpaari varjutada. Millised riided sobivad pulmapeole ja mis on lubatud? See artikkel annab vastused nendele küsimustele ja aitab sul leida sobiva riietuse.

Riietusreeglid pulmas

Iga pulm on erinev, nii ka külaliste riietumisreeglid. Kuid on mõned peamised reeglid, mida tuleks järgida.

– Ära riietu valgesse. Valge on traditsiooniliselt pruudi värv ja teda on ette nähtud selles värvis, seega on kohatu varastada tema sära.
– Võimalikult pidulik. Pulm on eriline sündmus ja nõuab vastavat riietust.
– Ära riietu liiga paljastavalt. Pulm on peresündmus, nii et riietu vastavalt selleks.
– Võta arvesse pulmapaiga asukohta ja ilmastikuolusid. Kui pulm toimub väljaspool, vali vastavalt sobiv riietus.

2. “Black-tie” pulm

Kui kutsutakse pulma, mille riietus juhendamisel on “black-tie”, on range ette nähtud riietusstiil. Sellisele pulmale tuleks kindlasti riietuda pika kleidi ja smokinguga, kuid ka lips on kohustuslik. Oluline on alati järgida pruutpaari juhendamist või saata neile sõnum, et küsida nende nõuandeid.

Coktail pulm

“Cocktail” stiilis pulm on lõdvestunud, kuigi pidulik. Tavaliselt selga panna kleidid, mis ulatuvad põlvedest pisut kõrgemale, kuid mitte liiga lühikeseid. Riietumisvalikuid on palju, kuid uurimine eelnevalt pruutpaari abiellumispaiga kohta võib anda aimu stiili kohta.

Päikeseloojang pulm

Kui pulm on õhtul, võetakse riietusvalikud veidi lõdvestunumalt. Kleidiriietus on sobilik, kuid ka siin peab jälgima, et kleit ei oleks liiga lühike. Sobivad ka kostüümikleidid. Riietumisnõuded sõltuvad ka siin pulmapaigast ja asukohast.

Kasukad ja välisriided

On olnud juhtumeid, kus pulmalised jätavad kostüümid või jakid kodus. Tihti on õhtu ja öö jahedamad, seega on mõistlik võtta kaasa soojemaid rõivaid. Kuidas valida sobivad riided? Sobivad kasukad või pintsakud sõltuvad valimisel sobivusest riietusega. Kui kleit on väga glamuurne ja pidulik, siis tuleks valida vastavalt ka sobivama välisriide.

Lõpuks…

Kuidas pulmas külalisena riietuda? Kui riietusjuhised pole selgelt välja öeldud, siis alustage oma valikut rüüstusreeglitest ja pulma seisundist. Sobivast riietumisest on tingimused ja olud vastavalt erineva tellija pulmas, kuid pidulik riietus on siiski kohustuslik.

Seega, nüüd on kõik teie, alustage oma valikut eeltöötluse abil ning valige sobivad riided, et suhelda pulmapaari juhendamise alusel ning selle peo korraldusel. Ole valmis, et näeks välja veatu ning kena nii pulmafoto jaoks kui ka enda hea esindamiseks.