Nullkulu

Nullkulu

mida haapsalus teha?

Mida Haapsalus teha: Ideed unustamatuks puhkuseks

Haapsalu on väike armas linn, mis asub Lääne-Eestis, Läänemaa rannikul, Lääne-Harju maakonna piiril. Seal on palju vaatamisväärsusi ja tegevusi, mis teevad sellest suurepärase koha lühikeseks puhkuseks. Täna jagame me sinuga kõik parimad ideed Haapsalu külastamiseks. Oleme kindel, et see linn tervitab sind avasüli ja annab inspiratsiooni.

Haapsalu Loss

Haapsalu Loss on tõeline kohustuslik külastus siin Haapsalus. See peidab endas palju ajalugu ja traditsioone. See kindlus on aastast 1265 ja see on ehitanud Taani kuningas. Siin on palju ruume, mis on täis unikaalseid artefakte, näiteks selle juurde kuuluv õu, “saal”, kabel, katusekorrus, vangla ja isegi käik. Siin saate nautida hingematvaid vaateid nii lossi kui ka vanalinna hadadele.

Promenaad

Läänemaa rannikul asuv promenaad on vaid jalakäijatele mõeldud piirkond, mis ulatub Haapsalu linna rannikult. Siin saate nautida vaateid merele ja Haapsalu lahele, samuti jalutada ja võtta suurepäraseid fotosid. See on suurepärane koht jalutamiseks ja õhtuti on ka väga rahulik koht puhkeks.

Rannad

Haapsalu on kuulus ka oma kaunite randade poolest. Üks parim kohti, kus lõõgastuda ja ujuda, on Paralepa rand. See on piklik rand, kus on puhtad valged liivad ning pakub suurepäraseid võimalusi nautida päikest ja merevesi. Siin leiate ka värske õhu ja lopsaka roheluse.

Looduslikud Iluained

Haapsalu ümbritseb osa Eesti kõige kaunimatest loodusmaastikest. Ilusamad kohad on Matsalu rahvuspark, mis on üks olulisemaid rände- ja pesitsusalasid Euroopas. Teine märkimisväärne vaatamisväärsus on Keila-Joa park. See koht on tuntud oma võluväeliste joastike, mõisahoone ja kaunite aedadega.

Kohv ja Kohvikud

Kohavein on Eesti üks parimaid kohvi mauriituskohti, mis pakub kohapeal värsket pruulitud kohvi erinevatelt pillidelt. Siin saate turgutada ennast päeva alguses kohvi ja suurepäraste magustoitudega. Haapsalu on tuntud ka oma hästi hooldatud kohvikute poolest. Nii et ärge kartke kohviku külastamist ja nautige kohalikku kohviunustust mis on segatud unustamatu merevaatega.

Linnasaunad

Haapsalu Linasaunad on üks külastuskohtadest, mida ei tohiks ilma jätta, kui olete Haapsalus. Need on rannalähedased saunad, suletud saunadega veetamiseks või avalike saunade naudimiseks. Külalised saavad valida ka erinevate massaažidena, mis pakuvad lõõgastust oma kehale.

Lõppsõna

Seega, kui plaanite puhkust Läänemaa piiril ja soovite nautida unustamatut puhkust, siis ärge unustage Haapsalu külastada. Oleme kindlad, et selle armas linna pakutav vaatamisväärsuste ja tegevuste valik võib pakkuda: imelisi vaateid, ajaloolisi kohti, huvitavat kultuuri, vapustavat loodust, midagi värskest õhust ja värskendavatest lettidest ja palju muudki. Nii et tehke oma reis juba täna täiuslikuks.