Nullkulu

Nullkulu

mida teha lastega haapsalus?

“Mida teha lastega Haapsalus” – Põnevad ja Lõbusad Võimalused

Kas oled Haapsalu kandis koos oma lastega ja otsid erinevaid tegevusi, millega neil end lõbusalt tunda? Ära muretse, sest Haapsalus ja selle lähedal leidub palju huvitavaid võimalusi, kuidas oma perega aega veetma minna. Allpool leiad mõned ideed, mis võiksid huvi pakkuda.

Lastele mõeldud muuseumid

Haapsalus ja selle lähedal on mitmeid muuseume, mis on spetsiaalselt lastele. Näiteks võid külastada Eesti Raudteemuuseumi, mis pakub põnevat ajaloo ja tehnikaga tutvumist, sealhulgas rongisõitu.

Lohusalu looduskeskus

Asub Haapsalu lähedal, Lohusalu looduskeskus on ideaalne koht loodushuvilistele lastele. Seal saate uurida kohalikku loodust ja külastada huvitavaid eksponaate, mis tutvustavad kohalikku loodust ja elusloodust.

Viikingite küla

Leiate Viikingite küla lähedal Haapsalus, St. Olavi linnuses. Siin saavad lapsed tutvuda viikingite kultuuri ja ajalooga, võtta osa erinevatest mängudest ja tegevustest, näiteks vibulaskmine, et korjata marju ja valmistada leiba.

Ronimine

Kui teie lapsed on seiklushimulised, siis peaksid proovima ronimist, mis on lõbus ja suurepärane füüsiline tegevus. Asub Haapsalu lähedal, ronimine võib olla suurepärane võimalus testida oma julguse piire.

Wiedemanni jalutuskäik

Haapsalus on ka tuntud jalutuskäik kõigile vanematele ja lastele, kes soovivad veeta rahulikumat aega. Wiedemanni jalutuskäik on ilus ja rahulik koht, kus nautida loodust ja parandada füüsilist tervist.

Mereäärne Vabaajakeskus

Haapsalu lähedal asuv mereäärne vabaajakeskus pakub mitmesuguseid tegevusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Siin saate ujuda, sõita veespordivarustusega, mängida rannavõrkpalli ja palju muud.

Lottemaa

Loo lähedal, Pärnu linnas, on mõnus koht külastamiseks Lottemaad koos lastega. Siin saavad lapsed tutvuda Lotte filmi-tegelaste ja nende sõpradega, osaleda erinevates mängudes ja tegevustes, samuti külastada muinasjutulisi teemapargi alasid.

Need on vaid mõned ideed, kuidas saaksite oma perega Haapsalus aega veeta. Ärge kartke uurida linna ja selle lähiümbrust, et leida veel rohkem huvitavaid tegevusi ja kohti, mida külastada. Haapsalu on täis põnevaid ja lõbusaid võimalusi, nii et minge ja nautige seda imelist linna koos oma perega.