Nullkulu

Nullkulu

mis toimub täna haapsalus?

Mis toimub täna Haapsalus?

Täna Haapsalus toimub palju huvitavat! Kui sa oled siin linnas, siis võid olla kindel, et leiad midagi endale meelepärast. Haapsalu on üks Eesti kõige armastatumatest turismisihtkohtadest ning siin on alati väga palju teha.

Kui armastad kunsti, siis on kindlasti sinu jaoks huvipakkuvaks tegevuseks Läänemaa kunstigalerii. Seal on väljas nii noorte kui ka tuntud kunstnike looming ning kõik see teeb galerii külastamise igati väärtuslikuks.

Kui sulle meeldib aga ajalugu, siis soovitan külastada Haapsalu linnuse varemeid. Need pärinevad sajandi lõpust ning on tänapäevani hästi säilinud. Siin saad nautida ligitõmbavat ajalugu ning kaunist merd.

Haapsalus on ka palju teisi vaatamisväärsusi. Üks neist on kindlasti Kuursaal, mis on valminud juba 1898. aastal. See on uhke hoone, kus saab kuulata kontserte ning nautida rahulikku õhkkonda. Lisaks on võimalik üürida sellest tantsusaali ning korraldada siin enda üritus.

Haapsalu on ka kuulus oma spaade poolest. Siit leiad näiteks Fra Mare Thalasso Spa, kus saad nautida mereteraapiat, mullivanne, saunasid ja palju muud. Kui otsid aga midagi veidi rahulikumat, siis soovitan Maiasmokka Spa ning Fra Mare Saunakeskust.

Et liikuda linnas ringi, soovitan rendiautot või jalgrattaid. Seda seetõttu, et Haapsalu on üsna väike linn ning auto või jalgratas võimaldab sul palju lihtsamini liikuda ja vaatamisväärsusi külastada.

Kokkuvõttes on Haapsalu kindlasti külastamist väärt sihtkoht, kus on igal ajal midagi huvitavat teha. Olen kindel, et leiad siit midagi endale meelepärast ning naudid siinset õhkkonda ja vaateid. Haapsalu on imeline koht Eesti kaunis looduses ning meie ajaloolises pärandis, mis kindlasti väärib külastamist!