Nullkulu

Nullkulu

kus ööbida hiiumaal?

Kus Ööbida Hiiumaal? – Kõik Sobiva Majutuse Ülevaade

Hiiumaa on Eesti üks kaunimaid paiku, mis tõmbab igal aastal turiste nii kodumaalt kui välismaalt. Kuigi saart külastatakse enamasti suveperioodil, leidub ka neid, kes naudivad vaikust ja loodust ka talvel. Kuna Hiiumaa on suur, võib majutuskoha leidmine olla keeruline, eriti kui saar on turismihooajal rahvast täis. Selles artiklis anname täieliku ülevaate Hiiumaa majutusvõimalustest, et aidata teil leida sobiv koht, kus ööbida Hiiumaal.

Hiiumaa majutusvõimalused

Hiiumaa majutusringkonnas on palju erinevaid võimalusi – hotellid, külalistemajad, hostellid, suvilad ja kämpingud. Enamasti on kõik majutuspaigad kaunis looduslikus keskkonnas, kus on võimalik nautida Hiiumaa kaunist loodust.

Hotellid Hiiumaal

Hotellid Hiiumaal on sobivad nendele, kes otsivad luksust ja mugavust. Siin on kaks parimat hotelli, mida soovitame:

Hõbekala hotell

Hõbekala hotell paikneb Hiiumaa tippudes, Kärdlas. See hotell on kõigi mugavustega, mis on vajalikud puhkuse nautimiseks – spa, restorani, ööklubi ja sporditegevused.

Fra Mare thalasso spa

Veel üks Hiiumaa hotell, mis pakub luksuslikke mugavusi, on Fra Mare thalasso spa. See hotell asub Rohuküla sadama lähedal, koosneb mitmest majast ning lisaks spaateenustele on siin ka kaks restorani.

Külalistemajad Hiiumaal

Külalistemajad Hiiumaal on populaarsed selle poolest, et nad pakuvad juba valmis hommikusööki, mis võib tähendada suuremat rahalise kokkuhoiu võimalust. Siin on kaks parimat külalistemaja, mida soovitame:

Päikesepesa külalistemaja

Päikesepesa külalistemaja on loodud armastusest Hiiumaa vastu, asub Kärdlat ümbritsevas looduses ja pakub kvaliteetset majutust, mis on oma hinnalt tagasihoidlik.

Merekalda puhkekeskus

Merekalda puhkekeskus asub Orjaku külas, kus pakutakse veepealseteks tegevusteks paadirenti ning erinevaid saunade rentimise võimalusi.

Hostellid Hiiumaal

Hostellid on sobivad nendele, kes otsivad taskukohaste hindadega head majutust. Siin on kaks parimat hostelli, mida soovitame:

Hiiumaa hostel

Hiiumaa hostel asub Kärdlas ning pakub häid ja taskukohaseid majutusvõimalusi suurtes privaatsetes tubades.

Soera farm hostel

Kui otsite sooja ja hubast majutust, on Soera farm hostel parim valik. See hostel asub Pühalepa vallas ja on tuntud kui üks Hiiumaa kõige hubasemaid hostelikomplekse.

Suvilad Hiiumaal

Suvilad on sobivad nendele, kes otsivad privaatseid majutusvõimalusi. Siin on kaks parimat suvila, mida soovitame:

Viinaköök

Viinaköök on ilus neljakohaline suvila, mis asub Kõrgessaare Puski külas. See suvila sobib eriti hästi lastega peredele.

Limanõmme puhkeküla

Limanõmme puhkeküla asub Kärdla lähistel ning seal on võimalik rentida suvilaid, kämpingumaju ning saunasid.

Kämpingud Hiiumaal

Kämpingud on sobivad nendele, kes soovivad ööbida looduses või käia hiidlastega kalal. Siin on kaks parimat kämpingut, mida soovitame:

Roograhu kämping

Roograhu kämping on armas ja hubane kämping, mis asub Luidja külas. Seal on olemas erinevad kämpingumajad ning saunad.

Karu kämping

Karu kämping asub Kõrgessaare linnakeses ning pakub erinevaid kämpinguid ja majutusvõimalusi, nagu kalakajakid ja väikelaevasid.

Kokkuvõte

Hiiumaal nii palju ööbimisvõimalusi, et vähemalt ühe öö võib igaüks saarel mööda veeta. Peale selle, et see on ainulaadne koht, kus külastada, on siin ka palju avastamist ja nautimist. Olgu teie eelarve ja ööbimisvajadused millised tahes, on Hiiumaal kindlasti sobiv koht, kus ööbida ja nautida puhkust. Loodame, et see ülevaade on teile abiks sobiva majutuskoha leidmisel Hiiumaal.