Nullkulu

Nullkulu

mida teha hiiumaal?

“Reisimine on uks uutesse kultuuridesse ja võimalus avastada uusi paiku. Üks selline imeline paik Eestis on Hiiumaa, mis võlub külastajaid oma kaunite maastike ja rikkaliku kultuuripärandiga. Kui otsite võimalust saada lähemalt tuttavaks Hiiumaa võlustava võlu ja imelise loodusega, siis see artikkel on just teile! Oleme kokku pannud nimekirja parimatest kohtadest ja tegevustest, mida Hiiumaal teha.”

“Hiiumaa” – Kui avastada paradiis

Hiiumaa on Eesti üks kaunimaid paiku ja on täis erinevaid tegevusi. Siin on kõik värskendav, rikas ja põnev – loodus, kultuur, aktiivne puhkus ja palju muud. Kuid enne, kui asute Hiiumaale seiklema, uurime kõige maagilisemaid kohti, mida saate külastada.

“Hiiumaalt ja selle kultuuripärandist” – Hiiumaalt leidub kultuuri igale maitsele

Hiiumaa on rikas kauni kultuuripärandi poolest, kusjuures iga Hiiumaaga seotud tegevus on seotud kas mingi kultuuriväärtusega. Kultuuripärandiga tutvumisel võite külastada Koguva Külakogukonda, mis on tuntud oma ainulaadse arhitektuuristiili poolest, või edasi minna Hiiumaa muuseumisse, kus saate teada kõigest Hiiumaa ajaloost.

“Tutvumine Hiiumaa rannajoonega” – ujumine ja päevitamine Hiiumaa rannas

Hiiumaa loodus on tõepoolest midagi imelist, tõeliselt võluv ja rikkalik elustiil. Siin on rannajoonid kroonitud ere päikesevalguse, ilusa liivarannaga, kristallselge veega ja looduslike kaljudega. Tule ja naudi seda suurepärast kohta ning veedage päev koos pere ja sõpradega.

“Loodusmaastiku imetlemine” – jalutuskäik Hiiumaa rahvuspargis

Hiiumaa Rahvuspark on kindlasti suurepärane koht, kus saate nautida maastikurada, mis on kaetud taimede, erinevate puude ja mererandadega. See on koht, kus saate jalutada ja nautida puutumata loodust ilma unustamata liigse lärmi ja reostuseta. Rahvuspargi hinnangul on palju nimetatud kohti, mis on eeterlikud ja maagilised, nagu Suuremõisa mõis, Ristimägi ja Hiiumaa tuletorn.

“Valik aktiivse puhkuse armastajatele” – matkamine, rafting ja kalapüük

Hiiumaa on koht, kus aktiivse puhkuse austajad saavad rõõmustada! Siin leiab erinevaid tegevusi nagu matkamine, rafting ja kalapüük. Vali oma sobiv tegevus ja naudi Hiiumaa kauneid ja kulgevaid järvi ning teisi põnevaid paiku.

Hiiumaal on palju võimalusi ja vaatamisväärsusi, mida avastada. Kustutage seal oma janu geneetilise looduse ja kultuuripärandi järele ning jälgige oma sissejuhatust kauneis Hiiumaa rannajoonele.
Nii et võtke end kokku ja varustage end sellega, mida hiiumaal teha saab, alustades seiklusest, mida ei unusta kunagi!