Nullkulu

Nullkulu

mida teha lastega hiiumaal?

Alustagem sellega, et Hiiumaa on suurepärane paik lastega reisimiseks. See saar on täis erinevaid tegevusi ja vaatamisväärsusi, mis sobivad lastega igas vanuses. Kui otsid mõnda väljakutset ja seiklust, siis Hiiumaal on neid palju, kuid kui otsid midagi lõdvestavat ja rahulikumat teha, siis saarest leiab ka selliseid tegevusi. Selles teemas näitame teile, mida saab lastega Hiiumaal ette võtta.

Lastele sobivad randpäevad

Hiiumaa on tuntud oma kaunite randade poolest. Nii et kindlasti varusta oma pere piknikukorviga ja minge nautige päikesepaistet. Millised randu sa Hiiumaal külastada saad? Järgnevad on mõned kohad, mis võivad sulle kasulikuks osutuda.

Ristna rand on Hiiumaa üks kuulsamaid rannikuäärseid kohti. Selle rand on suur ja seal on palju ruumi. Seega võite siin nautida päikesevalgust ja veemõnusid oma lastega. Selle ranna lähedal on ka Ristna tuletorn, mis on võimalik külastada.

Kõpu rand on ka suurepärane koht, kus oma lastega aega veeta. See rand on tuntud oma liivaranna ja rohelise keskkonna poolest. Kui soovite veidi seiklust, siis võite rentida kajaki ja sõita merele koos oma lastega.

Tahkuna rand on veel üks rand, mida soovitame külastada. See rand on suhteliselt väike, kuid see ei tee sellest vähem atraktiivset. Rannas on palju liiva ja kaunist merevaadet. Ideaalne koht, kus veeta päev oma lastega.

Vaata kuidas leida lõbusaid tegevusi oma lastele

Hiiumaa ei paku vaid randade nautimist ja päikese käes lebotamist. See saar pakub ka palju tegevusi, mis sobivad hästi lastega. Vaatame mõningaid võimalusi.

Fesvepi teemapark on suurepärane koht, kus veeta päev oma lastega. Siin on pallimänguväljad, liuväli ja õpperada. Samuti on siin mitmeid atraktsioone, näiteks karussellid ja aiakiik.

Kõpu tuletorn on teine ​​koht, mida soovitame külastada. See tuletorn on avatud külastajatele ja pakub võimalust nautida kõrgust ja kaunist vaadet Hiiumaale.

Kui otsite midagi erilist, siis peaksite minema Hiiumaa seiklusparki. Siin on palju erinevaid seiklusatraktsioone nii suurtele kui ka väikestele. Näiteks võite proovida köiel ronimist, õiget seikluslaskumist ja palju muud.

Muuseumid pole ka lastele igav

Hiiumaal on palju muuseume, mis on atraktiivsed ka lastele. Siin on mõned muuseumid, mida soovitame külastada.

Hiiumaa muuseum asub Kärdlas ja siin on palju põnevaid eksponaate. Siin on näiteks näitus punase telgi kohta, kus saate näha punast telki, mis on täis põnevaid asju.

Kukruse Polaarmõisas on palju põnevaid asju, mis meelitavad lapsi. Näiteks on siin suur jääkaru, kes otsib külastajate tähelepanu.

Hiiumaa militaarmuuseum on veel üks muuseum, mida soovitame külastada. Siin on palju põnevaid asju, mis räägivad Hiiumaa ajaloost ja militaarsest minevikust.

Kokkuvõtteks

Hiiumaal on palju tegevusi, mis sobivad lastega nii suurematele kui ka väiksematele. Siin on nii palju, mida näha ja kogeda. Rannapäevad, seikluspark, muuseumid ja muud tegevused on kõik võimalikud, kuid mis kõige tähtsam, see on perega koos veedetud lõbus aeg. Hiiumaa on ideaalne koht, kus seda kõike nautida. Seega võtke oma pere kaasa ja planeerige reis Hiiumaale juba täna!