Nullkulu

Nullkulu

kuidas paigaldada ripsmepikendusi?

Kuidas Paigaldada Ripsmepikendusi: Võtmeküsimused

Ripsmepikendusi paigaldavad kosmeetikud saavad rõhutada, kui ülimalt tähtis on pidada kinni õigetest protseduuridest, kuidas ripsmepikendusi paigaldada. Kas olete kunagi soovinud ripsmepikendusi paigaldada, kuid olete olnud segaduses, kuidas alustada ja mida teha? Sel juhul on see artikkel just teie jaoks!

Selle artikli abil saate teada, kuidas paigaldada ripsmepikendusi mitte ainult endale, vaid ka teiste inimeste jaoks. Ühekordse lugemisega saate õppida, millised on sammud, mis tuleb paigalduse ajal läbida, milliseid vajalikke vahendeid on vaja, ja mis kõige tähtsam — kuidas kõike teha ohutult.

Allpool selgitan iga sammu, mida peate teadma, et edukalt ripsmepikendusi paigaldada. Alates ripsmete ettevalmistamisest paigaldamise protsessini. Samuti rõhutan riske ja ohutusmeetmeid, mis tuleb kindlasti meeles pidada.

Määrake Ripsmepikenduse Pikkus Ja Kuju

Enne ripsmepikenduste paigaldamist tuleb määrata, milline pikkus ja kuju teil on vaja. Selleks tuleb arvestada mitmete teguritega, mis hõlmavad teie enda ripsmeid, nende tihedust ja kuju.

Küsige oma kliendilt, millist tulemust ta ootab. Soovib ta, et ripsmed oleksid tihedad ja väljapaistvad või loomulikud ja tagasihoidlikud? Peaksite arvestama teie kliendi vastustega, et õigesti määrata, milline pikkus ja kuju sobib kõige paremini.

Valmistage Kohver Ette

Enne ripsmepikenduste paigaldamist on oluline valmistada oma kohver ette. Kohvris peaksid olema vajalikud vahendid, sealhulgas:

– Ripsmeekspertiisi komplekt: selles komplektis on kasutatavad ripsmepikendused, ripsmeliim, pintsetid või spetsiaalsed tangid.
– Alkohol: alkoholi kasutatakse ripsmete ettevalmistamiseks ning pindade desinfitseerimiseks. Pärast iga klienti tuleb tööriistade desinfitseerimiseks kasutada piiritust.
– Puuvillapadjad: puuvillapadjad või -pabulad aitavad kliendi silmi kaitsta ja ripsmeid puhastada, nii et kleepimisprotsess on võimalikult tõhus ja ohutu.
– Rätikud: kliendi selja ja pea toetamiseks ja ripsmeekspertide tööpiirkondade kaitseks.
– Lisavahendid: käärid, hambatikk ja pintslid.

Enne paigalduse algust valmistage kõik vajalikud tööriistad ette ning paigutage need nii, et saate need kasutamise ajal mugavalt kätte.

Valmistage Ripsmed Ette

Enne ripsmepikenduste paigaldamist on oluline valmistada ripsmed ette. Alustage sellega, et puhastate kliendi ripsmed piiritusega, et tagada kinnitumine ja pikenduste pikaealisus.

Pärast seda kasutage kääre ja kammige ripsmeid, et seejärel valida sobivad pikendused. Kahel ripsmel ei tohiks kunagi olla rohkem kui üks ripsmepikendus.

Kleepige Pikendused Ripsmetele

Kui olete valinud sobivad pikendused, asetage ripsmeliimi tilk padjale. Kasutage kliendile silmapadi ja alustage paigaldamist ühe silmaga. Paigaldage esmalt pikendused ripsmeliimiga ja kleepige need seejärel õrnalt kliendi naturaalsetele ripsmetele.

Oluline on säilitada nende paigalduskõrgus ja -kaugus, mis on sitkust nõudev ja võib eeldada palju praktikat. Kui on vaja lisatehnikaid, teavitage palun oma kliendist.

Oodake, Kuni Liim Kuivab

Liim peaks olema kuiv, enne kui võite liikuda järgmise ripsme juurde. Kindlasti oodake piisavalt aega, et vältida ripsmepikenduste purunemist või liimimist.

Korrake protsessi Teise Silmaga

Kui olete valmis, korrake ülaltoodud protsessi teise silmaga. Pidage meeles, et ripsmepikendused tuleks paigaldada nii, et nad sobiksid ideaalselt silma joone jaoks.

Lõpetage Protsess

Kui olete pikendused paigaldanud mõlemale silmale, lõpetage protsess, kasutades spetsiaalset ripsmeekstensionilõikurit, et lõigata välja mõned pikendused, mis ulatuvad liiga kaugelt üle silma terava nurga.

Samuti on soovitatav kasutada pintsette või kahe pintsliga demakeerimisvahendit, et eemaldada mustus ja õli ripsmepikendustest.

Kasulikud Nõuanded Ja Ettevaatusabinõud Paigaldamise Ajal

– Ärge kandke silmameiki, kuna see võib takistada pikenduste liimimist ja määrduda.
– Ärge loputage pikendusi kohe peale paigaldamise protseduuri.
– Vältige sauna ning pesulasikappide või dušide kasutamist vähemalt kaks tundi peale paigaldamist, et vältida pikenduste lühendamist.
– Ärge harjutage pikendusi kõvasti või tõmmake neid liiga kõvasti, et mitte kahjustada oma kannatamatut ripsmete pikkust.
– Kasutage ainult professionaalset ripsmeliimi ja kangendusvahendeid, sest odavad tooted võivad sisaldada kahjulikke kemikaale, mis võivad silmi tõsiselt kahjustada.
– Ärge magage oma kõhuli, sest see võib ripsmepikendusi lühendada või kogemata tõmmata.
– Vältige silmade hõõrumist ja seda võib kleepida mustus, ripsmetušš ja muu, mis võib pikendusi lühendada.

Lõppsõnad

Selle artikli käigus oleme uurinud, kuidas paigaldada ripsmepikendusi, alates ettevalmistustöödest kuni lõpetamiseni. Nagu näete, on oluline jälgida paljusid ettevaatusabinõusid ja järgida ohutusmeetmeid, et vältida silmade kahjustusi ja pikenduste kahjustamist.

Pidage alati meeles, et ripsmepikenduseid paigaldavad erialaosalised, mistõttu on oluline alati usaldada oma tööd professionaalile. Kui teil on siiski soovi õppida, kuidas paigaldada ripsmepikendusi, järgige ülaltoodud juhiseid ja võtate esimest sammu suurepäraste tulemuste saavutamisel!