Nullkulu

Nullkulu

kuidas mehed flirdivad?

“Kuidas mehed flirdivad”

Flirdid on inimsuhete lahutamatu osa, olles üks põnevamaid suhtlusviise, mis aitab väljendada tähelepanu ja huvi. Kuigi naised peavad sageli olema need, kes flirdivad, võib meeste flirdimisoskus aidata neil luua paremaid ja edukamaid suhteid. Meeste flirdid on erinevad ja ebatäpsed kohtingutehnikad võivad suure tõenäosusega põhjustada asjatuid kohmetusi – aga ärge muretsege, sest selles põhjalikus artiklis uurime kõike, mida peate teadma selle kohta, kuidas mehed flirdivad ning kuidas seda oskust arendada.

Mis on flirdimine:

Flirdimine on kombinatsioon enda väljendamisest ja teiste mõistmisest. Need, kes oskavad flirdida, oskavad end näidata erinevates valgustes, neil on teiste suhtes pealetükkiv, kuid maitsekas käitumine. Tegelikult on flirdimine kunst. Kommentaarid, naeratused, kehakeel – kõik need annavad kokku flirdi.

Siin on mõned flirdimise põhitõed, mida peaksite alustama.

Kehakeel:

Kas teadsite, et umbes 60-80% inimestevahelisest suhtlusest on kehakeelel? Kehakeelele tähelepanu pööramine on flirdimisel ülimalt oluline. Kuidas mehed flirdivad? Enamik mehi kasutab rohkem kehakeelt kui sõnu: nad otsivad silmsidet, naeratavad, panevad käed taskusse või puusale ning pöörduvad teie poole näoga.

Kehakeel on läheduse loomisel väga oluline, otsida lähedust inimesega, kellega kindlasti tahate aega veeta ja kohtuda uuesti.

Enesekindlus:

Mehed, kellel on eelnevalt enesekindel käitumine, kipuvad sageli olema edukad ka flirdimisel. Anda edasi enesekindla hoiaku ja mängulise lähenemisega, mitte karta ega punastada, kui ta on lähedal. Kuid tuleb meeles pidada, et liigne enesekindluse ilmutamine võib olla potentsiaalne suhte tõrjuja.

Laiskus:

Sõnadest võib pidada ka vaikimist. Naiste puhul kasutatakse sageli väga aktiivseid kõnedesõnu, meestel on vähem sõnu ja sel juhul saab mahategemine toimuda infrapositsiooni kaudu, millest tavaliselt ei räägita. Seetõttu on laiskus vahel hea vastuseis plaanitule. Seisab lihtsalt, naudib vaikust ja usaldab looduslikku kehakeelt. Samas tuleb silmas pidada võimaliku segaduse tekkimist, mõnede poolt tajutakse seda passiivsuse ja mitteaktiivsuse tõttu.

Särav huumorimeel:

Meeste flirdimise üheks võtmeteguriks on nende võime seltskonda lõbustada. Kui mees suudab oma huumoriga oma kõne kuulajas vastastiku lõbusaks muuta, siis on ka tema flirdimisoskus tunduvalt kasvanud.

Meeste flirdimisoskus sõltub suuresti nende suhtumisest oma vaimse heaolu kujundamisse, avalikku esinemisse ja psühholoogilisse heaolutundesse. Flirdimise ajal on oluline ka näidata oma unikaalset omaduste kogumit, mille abil eristuda teistest. Ainult sel viisil saavad mehed oma flirdimisoskust arendada ja saavutada ühtlasi eesmärke. Kuid komplimendid ja sobiv käitumine võivad aidata ka edu saavutamist teha.

Kokkuvõte

Siinkohal on artikkel tõestanud meeste flirdimise olulisust, samuti on välja toodud selle erinevad küljed. Kehakeele, enesekindluse, laiskuse, humoori ja eneseväljenduse oskused on ainult mõned näited meeste flirdioskuste saavutamiseks.

Flirdimisoskus ei ole kaugeltki ideaalne, kuid kogu probleemi lahendamine sõltub inimese suhtumisest. Flirdimine võib olla lõbus ja nauditav nii tulevase partneri leidmiseks kui ka normaalseks kommunikatsioonivahendiks ka olemasolevas suhtes. Mida rohkem on naudingut, seda rohkem on ka seda, mis ahvatleb kaaslast, sest pidage meeles, et tutvumine algab just flirdist.