Nullkulu

Nullkulu

kuidas kasvatada peenist?

Kuidas kasvatada peenist: Kõik, mida peaksid teadma jõulise ja tervisliku peenise kasvatamisest

Kasvav huvi peenise suuruse vastu on teemaks, mille kohta on palju küsimusi. Kas kuidagi on võimalik oma peenist suurendada ja kuidas seda siis teha? Kui soovid teada, kuidas suurendada oma peenist kiiresti, tervislikult ja tõhusalt, siis see artikkel on just sinu jaoks.

Kas peenis saab tegelikult suureneda?

Paljud mehed tahavad teada, kas nende peenis saab tõesti suureneda. Lühike vastus on jah. On olemas mitmesuguseid meetodeid, kuidas suurendada oma peenist, mis on meditsiiniliselt tõestatud. Siiski tuleb märkida, et mitte kõik peenise suurendamise meetodid ei ole samaväärsed ja mõningad võivad olla lausa ohtlikud.

Siin on mõned viisid, kuidas saate oma peenist suurendada:

• Peenise harjutused

• Peenise pumbad

• Peenisepikendajad

• Kiire või kirurgiline nõelamine

Kuidas kasvatada oma peenist nende erinevate valikute abil?

Peenise harjutused

Peenise harjutused on looduslikud meetodid, kuidas saate oma peenist suurendada. Need harjutused on väga lihtsad ja neid saab teha kodus, ilma et peaksid kunagi kasutama mingit tehnoloogiat või abivahendeid. Järgnevalt arutleme mõningate tõestatud peenise harjutuste kohta.

Jelqing viis

Jelqing on lihtne erektsiooni ajal läbi viidav massaaž. Esimene samm on määrida peenist õliga ja seejärel võta peenise pea kahe käe vahele. Seejärel libista käsi peenise peaga mööda peenist, kuni saavutad selle otsa. Korda iga käe jaoks umbes 10 korda.

Kegeli treeningud

Kegeli treeningud on tuntud oma võime eest suurendada erektsiooni kvaliteeti ja tugevust. Need hõlmavad pubokokki lihaseid, mis paiknevad vaagna põhjas. Alustamiseks tõmmake pubokokki lihaseid, kuni tunnete teie teistest lihastest tõmmet. Seejärel lõdvestuge teistesse lihastesse ja korrake seda harjutust umbes 10 korda.

Peenise massaaž

Peenise massaaž aitab parandada vereringet (koos muude tervisehüvedega) ja seega aidata kaasa peenise suurenemisele. Siia kuuluvad ka joogapraktikad nagu ajurütm.

Peenise pumbad

Peenise pumbad on võimendajad, mida mehed kasutavad erektiilsuse tõstmiseks ning muuhulgas ka erektsiooni rõhkana kasutatakse. Siiski võib suur surve harjutamine põhjustada peenise kahjustusi, seega tuleb hoolt kanda.

Peenisepikendajad

Peenisepikendajad on seadmed, mis pakuvad pidevat venitamist või haardumist. Nad töötavad pidevalt nii öösel kui päeval, treenides peenist pikkemaks venitamise teel. Need võivad põhjustada nahaärritusi ja kui neid kasutatakse valesti, võivad need põhjustada muu kristalliseerumise kahes erinevas punktis.

Kiire või kirurgiline nõelamine

Kiire või kirurgiline nõelamine on protseduur, mille käigus tehakse mitu sisselõiget peenises. See toob kaasa osa peenise nahast eraldumise, mistõttu läheb vaba ruumi kudede paigutamiseks. Selle tulemusena on võimalik oma peenist veidi suurendada, kuid selline meetod on väga ohtlik ja võib põhjustada kaalukaid tagajärgi.

Kas need meetodid töötavad?

Tegelikult aitavad peenise suurendamise meetodid erinevatel inimestel erinevalt. Enamasti pole nende meetodite kohta piisavalt uurimistööd, et saaksime teada, millised on nende tõelised tõhusused ja ohud. Seetõttu on teie isiklike uuringute tegemine ja professionaalse tervishoiuteenuse abil parima otsuse langetamine oluline.

Miks peaksid teised sekkuma oma paari voodielusse?

Mõned paarid tunnevad survet oma välised teguritest nagu sotsiaalmeedia või ajakirjade poolt. Kuid see surve võib olla väga kahjulik. Kui soov ei tulene paaride rahulolugi püüdlekust, siis tegelikult põhjustatakse pigem teistele inimestele märkimisväärset emotsionaalset kahju kui et neid aidataks.

Muidugi on mõned paarid, kes on teadlikud nende soovidest ja vajadustest ning otsivad professionaalset abi. Aga kui ainsaks põhjuseks soov on, et keegi teine nö nende voodielusse sekkub, siis võib ebaõnnestumine olla palju valusam kui eeldada võib.

Kokkuvõte

Peenise suurendamine on võimalik, kuid on vaja eristada tõhusaid, tervislikke meetodeid riskantsetest, ohtlikest meetoditest. Siin on saanud tutvuda mõningate oluliste meetoditega, kuid tugeva sõnumina tuleb märkida, et best soovitatud ressursside konsultatsioon oma tervishoiu spetsialistiga.