Nullkulu

Nullkulu

kuidas pikendada peenist?

Kuidas Pikendada Peenist: Tõhusad Nipid ja Tehnikad

Peenise suurus on mõlkunud mehe ajus alati olulise faktorina. Seda kasutatakse erinevate konkurentsialade mõõdupuuena, kuid fakt on see, et ka intiimsuhtest rääkides, mõjutab peenise suurus mõlema partneri rahulolu. Seetõttu on paljud mehed hakanud otsima erinevaid vahendeid, mis aitaksid pikendada ja paksendada peenist. Tundub, et see on laialt levinud teema, kuid on vähe kvaliteetset ja usaldusväärset teavet, mis annaksid tulemusi. Käesolev artikkel annab lugejale kõik olulised nõuanded, mis käsitlevad peenise pikendamist ja paksendamist.

Kuidas peenist pikendada

Peenise pikendamine on üks kõige populaarsematest viisidest oma peenise suuruse suurendamiseks. Kuid olemas on palju võimalusi, millest mõned on tõhusamad kui teised. Järgnevalt on mõned kõige tõhusamad meetodid peenise pikendamiseks:

Käteharjutused

Peenise pikendamine käteharjutustega on üks populaarsem viis selle suuruse suurendamiseks. Üks peamisi eeliseid on see, et seda saab teha kodus ja ilma kulude ja riskideta. See tähendab, et saate selle ära proovida ilma igasuguste kõrvaltoimete hirmuta.

Käteharjutuste tehnika on selles lihtne. Peate haardega oma peenise ümbritsema, kasutades kahte või kolme sõrme, ja liigutama käsi vertikaalselt üles ja alla. Kuigi tulemused ei pruugi olla kohe nähtavad, võivad pikaajalised käteharjutused anduda paremaid tulemusi.

Vakuumseadmed

Teine meetod, mis aitab pikendada peenist, on kasutada vaakumseadmeid. Need seadmed toimivad peenise ümber, rakendades rõhku, mis venitab seda pikemaks. Kuid selle meetodi kasutamisel peate olema väga ettevaatlikud, kuna vale või liiga aggressiivne kasutamine võib põhjustada tõsiseid vigastusi.

Laiendajad

Peenise laiendajad on välismaised seadmed, mis kasutavad erinevaid meetodeid peenise venitamiseks. Laiendajad võivad parandada vereringet ja aidata pikendada peenist, kuid need on sageli kulukad ja nende kasutamine võib olla ebamugav.

Kirurgia

Peenise pikendamine kirurgiliste protseduuride abil on kõige drastilisem meetod. See võib aidata teil saavutada nähtavaid tulemusi, kuid sellel on ka tõsised riskid ja see on väga kulukas, seega peaksid mehed seda meetodit hoolikalt kaaluma.

Kuidas peenist paksemaks muuta

Peenise suurus ei ole ainus tegur, mis mõjutab nii mehe kui ka tema partneri rahulolu. Mõned mehed soovivad paksendada oma peenist, et muuta see tundlikumaks ja suurendada naudingut. Järgnevalt on mõned meetodid, mis aitavad muuta peenist paksemaks.

Toidulisandid

Toidulisandid võivad aidata teil kasvatada peenist. Kõige populaarsemad toidulisandid sisaldavad looduslikke koostisosi nagu ženšenn, must pässik, E-vitamiin ja roheline tee. Need koostisosad paksendavad peenise veresooni ja edendavad vereringet.

Käteharjutused

Käteharjutused on hea valik ka peenise paksemaks muutmiseks. Esialgu on see protseduur sarnane peenise pikendamise käteharjutustega, kuid seejärel lisatakse tugevam suru ja hoidmine. See treening võib aidata suurendada peenise vereringet ja tihendada peenise kudesid.

Tugevdatud netotehnika

Tugevdatud netotehnika on meetod, mille kaudu mehed harjutavad oma peenise juurde vereringet suurendama. Seda tehnikat saab teha regulaarselt ja tulemused muutuvad märgatavaks mõne nädala jooksul.

Kokkuvõtteks

Peenise pikendamine ja paksendamine on teema, mis kõlab paljude meeste jaoks tavalisena. Siiski on viise, kuidas neid kõige tõhusamalt saavutada. Käesolevas artiklis oleme andnud teile ülevaate peenise pikendamise parimatest meetoditest, sealhulgas käteharjutustest, vaakumseadmetest, laiendajatest ja kirurgiast, samuti rääkisime peenise paksemaks muutmise meetoditest, sealhulgas toidulisanditest, käteharjutustest ja tugevdatud netotehnikast.

Kuid pidage meeles, et peate alati konsulteerima spetsialistiga, enne kui proovite mõnda neist meetoditest, et olla täiesti kindel, et olete valinud õige meetodi vastavalt oma vajadustele ja eesmärkidele. Lisaks tuleb meeles pidada, et kõik need meetodid nõuavad pühendumist ja aega, seega peate olema kannatlik ning järjekindel oma harjutuste ja protseduuride, et saavutada edukad tulemused.